Як прошивати мікросхеми.

Існує безліч способів прошивки мікросхем. Як правило, всі ці методи схожі за принципом і послідовності дій. Найчастіше потрібно перепрошивка мікросхем мобільних телефонів. Робиться це для того, щоб дещо змінити характеристики пристрою в кращу сторону.
Інструкція
1
прошивки називається перевстановлення старого або установка оновленого програмного забезпечення на мобільний телефон або інший устройство.Для прошивки телефонної мікросхеми вам потрібно: персональний комп'ютер з виходом в інтернет або носієм, на якому записано нове програмне забезпечення, сам телефон, кабель для підключення його до комп'ютера (він зазвичай входить в комплект до телефону, або його можна придбати окремо в будь-якому салоні стільникового зв'язку або магазині комп'ютерної техніки), а також диск з програмою синхронізації даної моделі телефону з комп'ютером.
2
Заздалегідь подбайте про те, щоб у вас було нове програмне забезпечення, відповідне до вашої моделі телефону. Його можна придбати в спеціалізованих магазинах, але якщо це не вдається, то просто скачайте ПЗ з інтернету.
3
Далі, необхідно підключити телефон до комп'ютера за допомогою USB кабелю. Для цього вставте кабель у входи і виберіть у налаштуваннях телефону опцію PC suite.
4
Після того як комп'ютер виявить нове обладнання, запустіть програму синхронізації вашого телефону і ПК. Далі в програмі синхронізації вам потрібно знайти вкладку «оновлення ПО і клацнути по ній. Вам запропонують оновити ПЗ через інтернет або за допомогою іншого ресурсу. Виберете друге.
5
У рядку «Шлях» позначте місцезнаходження вашого нового ПЗ, яке ви заздалегідь завантажили з інтернету або придбали на диску.
6
Потім закрийте програму синхронізації і в нижньому правому куті робочого столу кликнете кнопку «безпечне вилучення пристрою». Виберете потрібний пристрій - ваш телефон. Після всього цього можна від'єднати USB кабель від ПК і телефону.
7
Тепер увімкніть телефон. Якщо ви оновлювали ПО на телефоні з метою, наприклад, «освіжити» апарат, то змін в яких або основних параметрах ви навряд чи побачите. Але якщо версія ПЗ, яке ви вшили в плату, оновлена, то напевно ваш апарат стане працювати швидше і, віз можна, в ньому з'являться нові функції.
8
Таким же способом ви можете прошити мікросхему практично будь-якого пристрою, що має програмне забезпечення, якщо його можна підключити ПК. Відмінність полягатиме лише в тому, що вам доведеться знайти ПО і програму синхронізації, відповідні цьому пристрою, а не телефону.