Як підняти кузов уаз.

Автомобіль УАЗ відомий ще з радянських часів своєю відмінною прохідністю. Для того що б ще більше збільшити дорожній просвіт, а відповідно і прохідність автомобіля, проводять так званий ліфтинг або, простіше кажучи, тюнінг автомобіля, піднімаючи його кузов щодо рами.
Інструкція
1
Звичайно, щоб збільшити дорожній просвіт на УАЗі краще звернеться до фахівців в автомайстерню. Але якщо у вас немає бажання відвідувати автосервіс, можна виконати ліфт кузова самостоятельно.Для початку визначіться, на яку висоту ви хочете підняти кузов. Найоптимальніша висота становить приблизно 50-100 мм, так як менше 50 мм піднімати не має сенсу, а більше 100 мм можуть виникнути проблеми через зсув центру тяжіння.
2
Далі буде розглянуто підйом кузова автомобіля УАЗ щодо рами на 100мм. Для того щоб підняти кузов на дану висоту, візьміть квадратний профіль з шириною стінки в 80 мм. З такого профілю наріжте 12 заготовок довжиною по 100 мм кожна.
3
Потім візьміть лист металу товщиною приблизно 2-3 мм. З цього листа наріжте 24 квадрата розміром 80 на 80 мм. Після цього кожні 2 квадрата приваріть по торцях профілю.
4
Тепер на обох торцях кожного профілю необхідно просвердлити отвори діаметром 10 мм. Для кріплення одержані заготовок заздалегідь придбайте в магазині 12 болтів довгою 150 мм і діаметром 10 мм. До кожного з болтів будуть потрібні по дві гайки і одній шайбі.
5
Після того як ви заготовили проставки, можна приступати безпосередньо до підняття кузова. Для цього необхідно від'єднати радіатор, поставити упори під колеса і відкрутити 12 болтів кріплять раму до кузова. Врахуйте, що піднімати кузов потрібно рівномірно і спереду і ззаду, так як у випадку неправильного підйому може статися зсув кузова щодо рами, після чого буде досить складно потрапити болтами в потрібні отвори.
6
Після підняття кузова можна встановлювати проставки, при цьому заводські гумові виймати не потрібно. Після установки проставок необхідно наживити болти.
7
Далі плавно опустіть кузов на місце. Тепер необхідно вже дуже грунтовно протягнути все болти, законтрите їх додатково другими гайками. Потім зберіть всі частини назад.
8
Після підняття кузова зазвичай виникають проблеми з кермом: його просто неможливо буде повернути. Щоб усунути цю неполадку, необхідно зрізати болгаркою кріплення рульової колонки. Після цього сместите його в потрібне вам положення і приваріть його назад до торпеді. На жаль, іншого способу виправити цю неполадку немає, так що доводиться чинити саме так. Таким чином, ви підняли кузов УАЗ на 100 мм.
просіли на пружинах кузов автомобіля доставляє водієві чимало незручностей в дорозі. Бо під час подолання перешкод зі складним рельєфом машина чіпляється днищем об поверхню дороги, і в момент виникнення коливань шини труться об колісні арки.
Вам знадобиться
  • - збільшені по товщині демпферні гумки підвіски - 1 комплект.
  • - гайкові ключі на 13, 14, 17 і 19 мм,
  • - стяжки для пружин.
Інструкція
1
Процедура підняття кузов а автомобіля «класичного» ряду ВАЗ, яка має на меті збільшення дорожнього просвіту, забирає у автовласника 4-5 годин часу.
2
Після придбання комплекту збільшених демпферних гумових вставок між кузов ом і пружинами підвіски, передня частина автомобіля зі знятими колесами встановлюється за допомогою домкрата на жорсткій опорі.
3
Потім домкрат підставляється під нижній важіль підвіски і піднімається, але так, щоб машина не впала з опор. Далі амортизатор звільняється від верхнього кріплення, і його шток утапливается всередину.
4
На наступному етапі від поворотної цапфи від'єднується наконечник рульової тяги, і пружина максимально стискається стяжками. Після чого від цапфи від'єднується нижня кульова опора.
5
Опустивши домкрат, віддаляється верхня демпферна гумка, і на її місце встановлюється нова деталь, збільшена по висоті. Після виробленої заміни гумок підвіска на цьому боці машини збирається, і аналогічна процедура виконується на протилежній стороні передньої частини автомобіля.
6
Закінчивши з передньою частиною автомобіля, приступають до заміни задніх демпферних гумок.
7
Для здійснення поставленої задачі від заднього моста від'єднується кріплення подовжніх реактивних тяг. Потім на пружину встановлюються стяжки, які трохи стискаються.
8
Піднявши максимально домкратом задню частину автомобіля, між пружиною і кузов ом машини, вгорі, стара гумка замінюється новою, збільшеної по висоті запчастью.По такою ж схемою виконується робота і на протилежній стороні задньої підвіски .
9
Після заміни гумок реактивні тяги сполучаються з вушками заднього моста, і автомобіль, який придбав збільшений дорожній просвіт, знову готовий до експлуатації.