Як розшифрувати акумулятор. розшифровка написи на пальчикових акумуляторах.

Коли ви купуєте автомобільний акумулятор іноземного виробництва, перед вами може постати питання розшифровки символів, нанесених на нього, з яких ви можете отримати інформацію з приводу його правильної експлуатації.
Вам знадобиться
  • - акумулятор.
Інструкція
1
Визначте значення написів на клемах японських акумуляторів. Згідно стандарту Jis, на них може бути три види клем. T1 - тип клем з діаметром плюсовій - 14,7мм, мінусовою - 13мм, вона має форму усіченого конуса. Це самий звичний варіант для нашого сприйняття. Т2 - клеми з діаметрами відповідно 19,5 і 17,9 міліметрів. Таке маркування акумулятора означає його високу ємність. Клеми з позначенням Т3 особливі, вони мають плоскі штирі з отворами. Встановлюються в основному на акумуляторах типу А19. Т2 найбільш поширені на російському ринку, вони стандартні, наявні на всіх типах як російських, так і європейських акумуляторів. Т1 це специфічні японські клеми, поширені серед автомобілів з правим кермом.
2
Виконайте розшифровку маркування акумуляторів. Найдетальнішої моделлю є 55B24R. 55 позначає працездатність акумулятора, його електроємність. Даний параметр є скоріше віртуальним. Ця характеристика порівняльна, залежить вона від багатьох факторів, японському параметру 55 відповідає 45й європейський. В - це клас акумулятора. Дане значення позначає його ширину. А - це дрібні батареї, що встановлюються на мотоцикли. Найпоширенішим є В, позначає «Бензин». Клас D встановлюється на потужних автомобілях, як правило, дизельних. Інші класи досить рідко потрапляють в країни СНД, найчастіше разом з автомобілями класу підйомника.
3
Визначте довжину акумулятора по останній цифрі в маркуванні, наприклад, у випадку 55B24R це 24 сантиметри. Японці стверджують, що це значення зразкову, похибка може становити близько трьох міліметрів. Остання буква маркування акумулятора означає правий/лівий (R/L відповідно).