Як зробити новорічну саморобку.

З наближенням Нового року та Різдва хочеться створити вдома атмосферу зимової казки. Традиційними символами зими і Нового року є білі сніжинки, сріблястий іній, тонкі бурульки, пухнасті замети і, звичайно ж, красуня-ялинка, прикрашена намистом, вогнями та іграшками. А що, якщо перетворити ваш новорічний стіл в ліс з ошатних картонних дерев? Розставивши кілька таких виробів між стравами і келихами, ви безсумнівно відчуєте себе в епіцентрі казкової новорічної ночі.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу, олівець;
  • - картон кольоровий або білий;
  • - обгортковий папір/старі газети, журнали;
  • - декоративні матеріали для прикраси падлюка;
  • - клей;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Визначте потрібний вам розмір падлюка, враховуючи, що вона буде прикрашати новорічний стіл і не повинна заважати вам бачити ваших близьких. Придумайте і намалюйте на складеному вдвічі аркуші паперу половинку майбутньої ялинки. Найкраще зробити її спрощеної форми, без великої кількості дрібних деталей. Однак можна поекспериментувати і з ажурними краями гілочок.
2
Відзначте на заготівлі середину по тій стороні, де проходить згин паперу (центральна вісь ялиночки). На цю точку ви будете орієнтуватися, роблячи розрізи на деталях вироби. Виріжте деревце і розгорніть його.
3
Візьміть не надто щільний картон якого-небудь відповідного кольору. З одного боку намажте його клейовим олівцем і приклейте на нього цікаву обгортковий папір (можна використовувати будь-які залишки, які є вдома), або сторінки старих газет, журналів, непотрібних книг.
4
Обведіть контур шаблону ялиночки на аркуші картону два рази. Обов'язково зазначте контрольну точку в середині. Виріжте деревця і надріжте одне з них знизу до центральної мітки, а інше - зверху до мітки.
5
Прикрасьте кожну половинку падлюка з двох сторін. Приклейте зірочки, сердечка або інші новорічні мотиви з блискучої фольги або кольорового паперу (картону). Можна також декорувати ялинку стразами, гудзиками, монетками, намистинами і т.п. або розмалювати її блискучим гелем. Цікавий ефект вийде, якщо проткнути кінці гілочок ялинки і вставити в дірочки «висульки» типу намистин на ниточках або дроті.
6
А тепер вставте половинки падлюка перпендикулярно один одному одна в іншу за допомогою спеціальних розрізів. Деталі ялиночки надійно закріплені навхрест, завдяки чому вся конструкція абсолютно стійка.
Корисна порада
Таку ж ялинку можна зробити з білого картону і розмалювати її вітальними написами - вийде чудова новорічна листівка, зроблена своїми руками. Ця робота цілком під силу навіть малюкам-дошкільнятам. Нескладна саморобка вийде у них чудовою, а результат їх праці стане гідним подарунком для когось із близьких, чи друзів.