Як обжати дріт.

Якщо вам знадобилося встановити локальне з'єднання між комп'ютерами, скористайтеся одним з найпоширеніших кабелів зв'язку - кручена пара. Коли під рукою немає такого кабелю, а справа термінова, і до того ж його покупка відніме значну частину часу - спробуйте виготовити такий кабель в домашніх умовах. Ця процедура, по технічному процесу нескладна. Але потребують додаткових знань в цій справі.
Вам знадобиться
  • Комплект інструментів для обтиску кабелю
Інструкція
1
Для того щоб обжати виту пару (з'єднати виту пару з виделкою), вам буде потрібно: - пристосування для зняття ізоляції (стриппер); - кліщі для обтиску (подоба плоскогубец); - стандартний кабельний тестер; - провід «кручена пара »; - вилка стандарту RJ-45.
2
Пристосуванням для зняття ізоляції надріжте зовнішню оболонку кабелю «кручена пара». Надрізати слід на відстані 3 см від краю.
3
Надрізану ізоляцію необхідно зняти. Розплетіть пари і розподіліть їх за кольорами, які вказані на одній з схем прикладеного малюнка.
4
Потім вирівняйте провідники. Стисніть щільно провідники. За допомогою ножа видаліть зайві частини провідників, при цьому залиште розплетеними близько 1 см.
5
Після вирівнювання провідників причепіть вилку до них таким чином: зрізи провідників повинні дійти до кінця ложбінок. Оболонку кабелю необхідно вивести за фіксуючу клямку, доведіть кабель до упору.
6
Знову перевірте черговість закладки провідників по квітам. Після перевірки помістіть вилку в обтиск до упору. Після цього стисніть обидві ручки обжимного інструменту. Стискати необхідно до замикання вилки (ви почуєте характерний звук). Найголовніше - це контроль лез, які притискають ножі. Слідкуйте за тим, щоб вони не зміщувалися мимо контактів, т.к. це призведе до повного перекосу вилки.
7
Вийміть готовий обтиснутий кабель і візуально подивіться на якість з'єднання: якщо все гаразд, то можна приступити до виготовлення патч-корду.
8
Патч-корд - це кабель «кручений пари», у якого обжимка дроти виробляється з двох сторін. Для його виготовлення необхідно зробити те ж саме, що робили раніше, але на іншому кінці кабелю «кручений пари».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xEhqwI3dUno