Як клеїти плівку на акваріум.

Роздивляючись плаваючих в акваріумі рибок, спостерігач мимоволі зауважує предмети, що знаходяться позаду акваріума, або ж малюнок настінних шпалер. Щоб зберегти ефект глибини простору підводного світу досить скористатися спеціальним фоном для акваріума, одним з яких є плівки-наклейки, що відрізняються низькою ціною і можливістю частої заміни. Їх можна встановлювати на зовнішню сторону задньої стінки акваріума, внутрішню сторону його задньої стінки, а також на тонке підставу з фанери або ДВП, яке кріпиться до рами акваріума ззаду.
Вам знадобиться
  • - гумовий шпатель або пластикова картою з рівними краями;
  • - лист фанери або ДВП за розмірами задньої стінки акваріума;
  • - самоклеящаяся плівка-фон для акваріумів.
Інструкція
1
Наклеювання на підставу для подальшого кріплення його до стінки акваріума з зовнішньої сторони: Виріжте підставу для наклеювання плівки точно за розміром задньої стінки акваріума з тонкої фанери, крагіса або ДВП (на крайній випадок, з щільного картону).
2
Очистіть поверхню насухо.
3
Звільніть край самоклеющейся плівки-картини від захисного шару не більше, ніж на 2-3 см з вузькою її боку. Операцію потрібно виконувати досить швидко, так як клейовий шар плівки швидко підсихає і втрачає свою здатність до прилипання.
4
Прикладіть вільну клейову сторону плівки до основи і притискайте її, розгладжуючи гумовим шпателем або пластиковою карткою по всій площі невеликої смужки наклеюваної поверхні.
5
Вимкнути наступні 2-3 см плівки, натягуючи її по ширині, притисніть шпателем, розрівнюючи склеюються поверхні і видавлюючи між ними повітря.
6
Відріжте зайву частину плівки, або акуратно загніть і приклейте до зворотної сторони основи.
7
Прикріпіть вийшов фон щільно до рами акваріума скотчем так, щоб він максимально закривав задню стінку.
8
Для наклеювання плівки із зображенням безпосередньо на задню стінку акваріума зсередини його або зовні: Використовуйте вищенаведену технологію наклеювання плівки. При цьому слід пам'ятати, що згодом зняти її буде непросто. Цей варіант для тих, хто не любить часто міняти інтер'єр акваріума.
9
Наклеювання за допомогою скотча: Також можна закріпити фрагмент плівки по периметру зовнішньої частини задньої стінки акваріума двостороннім або звичайним скотчем.
Зверніть увагу
Звичайну - НЕ самоклеящуюся фонову плівку можна приклеїти в зовнішньої сторони задньої стінки акваріума силікатним клеєм, рідким милом, соняшниковою олією, цукровим сиропом, при цьому постійно розгладжуючи і видавлюючи надлишки клеїть.