Як виконувати гімнастику для схуднення.

Гімнастика для схуднення допомагає зберігати гнучкість, тренувати витривалість і поступово позбавлятися від зайвих кілограмів. Нескладні вправи доступні всім, а ефект від регулярних занять буде вражаючим - прискорення метаболізму, позбавлення від жирових прошарків.
Інструкція
1
Поєднуйте гімнастику з дієтою - невисока інтенсивність занять підвищить ефект від обмеження в харчуванні і не призведе до виснаження організму. Ви також можете виконувати вправи, не змінюючи раціон, але результати не будуть настільки швидкими і продуктивними.
2
Займайтеся вранці - ви не тільки зарядите свій організм енергією, але і відрегулюєте роботу внутрішніх органів, у тому числі і кишечника. Всього 10-15 хвилин з ранку допоможуть вам прокинутися, включитися в ритм життя, опрацювати основні групи м'язів. Основна умова - регулярність тренувань, тому, якщо займатися вранці у вас не виходить, то робіть це ввечері.
3
Особливу увагу приділіть опрацюванні м'язів черевного преса - це хороша стимуляція діяльності кишечника, посилення його перистальтики, виведення токсинів і шлаків. В'ялість кишечника є причиною підвищеної стомлюваності, головних болів, фізичної слабкості - вправи на прес допоможуть підтягнути м'язи, нормалізують роботу органів травлення.
4
Починайте тренування з розминки - найкраще для цього підходить ходьба на місці. Кількох секунд правильного виконання ходьби (високе піднімання колін, повільний вдих і видих) дозволить розім'яти органи і «попередити» серце про майбутнього навантаження.
5
Все руху гімнастики для схуднення повинні бути простими - нахили, повороти, піднімання рук і ніг. Основною комплекс виконується стоячи - підйоми ніг, прямих і зігнутих в колінах, відведення їх в сторони і назад, присідання, випади - намагайтеся виконувати рухи правильно, концентруючись в кожній фіксуючою точці по кілька секунд. Лежачи качайте прес, сідниці, віджимайтеся. Стандартний комплекс може складатися з 10-12 вправ, кожне з яких слід повторити по 10 разів.
6
Обов'язково включіть в комплекс стрибки - це дуже ефективні вправи, які допомагають позбавлятися від зайвої ваги. Ви можете просто стрибати на обох ногах, чергувати стрибки, розмахувати руками і т.д.
7
Правильне дихання, від якого залежить результативність кожного тренування, має бути розміреним, повільним і глибоким. В кінці комплексу завжди виконуйте кілька дихальних вправ з практики йоги - під час розтяжки вони діють як каталізатор обмінних процесів в організмі.