Як відпочити на Канарських островах.

Канарські острови незмінно є улюбленим місцем відпочинку численних туристів з різних країн. Виходячи з того, що Канарські острови - це цілий архіпелаг вулканічного походження в Атлантичному океані, можна влаштувати і собі, і своїм близьким незабутній відпустку.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - закордонний паспорт.
Інструкція
1
Проаналізуйте інформацію про острови і усвідомите для себе, що саме ви хотіли б отримати від вашого відпочинку. Канарський архіпелаг включає в себе 7 великих островів і кілька дрібних. Їх називають островами вічної весни. Середня температура протягом всього календарного року коливається від 15-18оС взимку, до 25-30оС влітку з великою кількістю сонячних днів. Але, плануючи поїздку, обов'язково уточніть погоду в поточний період і кліматичні особливості того місця, куди саме ви збираєтеся поїхати.
2
Відпочити на Канарських островах можна по-різному, орієнтуючись на тривалість вашої відпустки, численність вашої компанії і обсяг грошових коштів.
3
Дізнайтеся приблизні розцінки на свій відпочинок і всі інші необхідні умови для його повноцінного забезпечення, виберіть для себе найбільш підходящі пропозиції. Ви зможете або придбати цікаву подорож, запропоноване туроператором або турагентством, або спланувати разом з ним ваш індивідуальний VIP-тур.
4
В обох випадках варто вибрати острів або острова, на які ви поїдете відпочивати. Тут грають роль тільки ваші уподобання. Враховуйте, що острів Тенеріфе - найбільший і густонаселений. Він поєднує в собі дві кліматичні зони, внаслідок чого рясніє живописними пейзажами і незмінно є розвиненим туристичним центром. На півночі острова більш волого і відчутний подих скель, на півдні вашою увагою заволодіють мальовничі бухти і затишні пляжі, що розташовують до розслабляючому відпочинку і відновлення сил.
5
Відвідайте острів Гран Канарія. Його називають маленьким континентом. Погода в залежності від місця може сильно відрізнятися. На цьому острові організовуються спеціальні рибальські тури. Що може бути краще риболовлі в океані для істинного цінителя цього заняття ?! Повністю екіпірований катер, розрахований на 8-10 чоловік, доставить вас на місце, де ви зможете ловити тунця, марліну, акул на протязі 5 годин. Під час поїздки передбачені закуски і напої. Можливо супровід російського гіда. Риболовля може бути як індивідуальною, так і груповою.
6
Якщо ви любите віндсерфінг, то вам сподобається острів Фуертевентура, на якому проводяться змагання світового рівня з цього виду спорту. Тут прекрасні пляжі з кришталево чистими водами і мальовничі бухти, які, безсумнівно, привернуть вашу увагу, якщо ви природжений дайвер.
7
Плануючи відпочинок на острів Лансароте, не забувайте, що це - «країна вулканів» з усіма витікаючими звідси наслідками. Туристів вражає його місячний пейзаж. Острів Ла пальма відомий своєю підвищеною вологістю і пишною рослинністю і, відповідно, безліччю парків. Ла Гомера - невеликий гористий острів з багатою та цікавою історією.
8
Невеликий острівець Ель-Йерро не такий популярний серед туристів. Тут повністю відсутня промисловість, розвинене сільське господарство і численні ремесла. Якщо ви вирішили усамітнитися і насолодитися найчистішим повітрям, унікальними природними ландшафтами лісів і вулканічних кратерів, то зупиніться в лісовому сосновому кемпінгу «Ойя дель Морсільо».