Як прикрасити дачу. Як прикрасити дачну ділянку.

Дизайни дачних ділянок в останні роки вражають своєю різноманітністю. До послуг дизайнерів з ландшафту все частіше вдаються не тільки імениті зірки, а й звичайні люди. У якийсь момент світогляд радянських дачників різко змінилося, і город став не тільки полем для вирощування продуктів, а й місцем для відпочинку. Що тут говорити, багато хто вже й забули саме слово «город». Давайте пофантазуємо, як можна прикрасити дачу, щоб вона приносила естетичне задоволення і відрізнялася від сусідських городів.
Вам знадобиться
  • - Фантазія
  • - Саджанці декоративних культур
  • - Порожні пляшки (пластикові), банки
  • - Великі камені, валуни
  • - Фарби, кисть
Інструкція
1
Заздалегідь розплануйте дачну ділянку. Точно визначите робочий простір (для посадки овочів, фруктів, ягід) і декоративне (місце для відпочинку, висадки декоративних рослин, квітів, дизайнерських прикрас).
2
Декоративні культури краще розміщувати поруч з місцем відпочинку, воно буде радувати око і в повній мірі дозволить насолодитися різноманітністю природи.
3
Hе викидайте використані пластмасові пляшки, вони добре підійдуть для незвичайних дизайнерських ідей. Відрізавши горлечко пляшки, і розфарбувавши в різні кольори, можна оформити незвичайну клумбу. Або викласти їх уздовж стежки.
4
Круглі валуни або камінчики можна перетворити в кумедних мешканців вашого саду: равлики, сонечка, жаби, їжачки і т.д. Для цього скористайтеся фарбами і пензликом.
5
Подивіться на прості речі новим поглядом, бути може, ви знайдете відмінне застосування старим автомобільним покришкам, зношеним черевикам, бляшаним банкам .... «Все нове - добре забуте старе»!
Зверніть увагу
Не перевантажуйте ділянку зайвими деталями декору. Не варто в одному місці розміщувати все розмаїття, представлене на сьогоднішній день (водойми, гірки, решітки, арки, лавки, альтанки і т.д.). Пам'ятайте, все добре в міру!
Корисна порада
Придумайте невелику дитячу площадку, обов'язково залишивши місце для пісочниці, навіть якщо у вас немає дітей, можливо до вас приїдуть гості.Конечно, не забудьте встановити мангал. Тільки розрахуйте, щоб зблизька не красувалися декоративні рослини. Вони не переносять диму.