Як відкрити модний бутик.

Відкриття модного бутика може стати цікавим бізнесом. Бутіки можуть спеціалізуватися в таких областях, як дитячий одяг, одяг для вагітних, модні чоловічі та жіночі тренди. Підійдіть до створення даного бізнесу з розумом.
Інструкція
1
Вирішіть, що ви хочете продавати: чи буде бутик спеціалізуватися на одному виді товарів. Чи будете ви продавати одяг, прикраси або взуття? Зробіть тверде рішення і виберіть для початку один вид. Ви можете розширити асортимент товарів пізніше, після того, як бізнес почне приносити прибуток.
2
Оберіть місце. Бутики модного одягу, як правило, малі і можуть мати будь-який вигляд, тому одним з головних питань залишається їх місце розташування. Знайдіть місце, яке є привабливим, добре помітно і знаходиться поблизу закладів, в яких можуть часто бувати ваші потенційні клієнти.
3
Виберіть назву магазину і виконайте всі необхідні завдання (отримаєте бізнес-ліцензії, відкрийте банківський рахунок і т.д.). Купуйте або орендуйте вибране місце і вивчіть всі правові аспекти, пов'язані з даним рішенням.
4
Придбайте товари для продажу, домовившись з модними дизайнерами або спеціалізуються в даній галузі постачальниками. Краще мати якомога більше товарів на складі та організувати каталоги, де будуть в особливому порядку описані всі наявні на продажу елементи. Якщо ви плануєте постійні надходження нових товарів, то домовтеся з постачальниками, щоб вони заздалегідь надавали зразки нової продукції, і ви могли вчасно визначитися з новими поставками товарів.
5
Прикрасьте ваш бутик і надайте йому такий вигляд, щоб він відрізнявся від інших подібних йому магазинів. Зробіть його незабутнім. Додайте спеціальні маленькі штрихи до кожного товару, щоб вітрини радували погляди покупців.
6
Рекламуйте ваш бутик. Помістіть оголошення в місцевих газетах, журналах, сайтах - у всьому, що підходить. Випустіть листівки, що оголошували про відкриття бутика і пропонують спеціальні ціни та знижки. Така подія, як відкриття нового бутика, ні в якому разі не повинно залишатися непоміченим.
Якщо у вас з'явилася ідея створити свій власний маленький бізнес, відкривши магазин модного одягу, але ви не знаєте що робити і з чого почати, не біда. Дотримуйтесь простим інструкціям, і у вас все вийде.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з концепцією свого майбутнього магазину. Почніть з того, хто відвідуватиме ваш магазин. Елітні багаті покупці або звичайне середньозабезпеченим населення. Молодь або люди в роках. Щоб вирішити дане питання, необхідно проаналізувати місто, в якому ви живете, його населення.
2
Вирішіть, які торгові марки постачатимуть вам одяг. Необов'язково вибирати тільки відомі бренди, пробуйте щось нове. Якщо одяг нових маловідомих марок відповідатиме вимогам споживачів (буде зручною, стильною, якісною і за прийнятною ціною), то такий одяг будуть розхапують.
3
Розробивши концепцію магазину, переходите до вибору місця. Краще всього, якщо ваш магазин буде розташовуватися в якомусь торговому центрі. Тоді більша ймовірність, що до вас будуть заходити покупці. Якщо торгових центрів у вашому місті немає або вам просто не вдалося туди потрапити, вибирайте місце виходячи з особливостей самого міста.
4
Вибираючи приміщення, враховуйте необхідну вам площа території. В середньому вона повинна становити не менше 100 квадратних метрів. Подумайте самі - потрібно ж кудись прилаштовувати торгові ряди, примірочні, вітрини та інше.
5
Після вибору приміщення, підготуйте його до відкриття: зробіть ремонт, де це необхідно, підберіть стиль інтер'єру, обладнайте його. Завезіть необхідну меблі, обладнання, прилади.
6
Зареєструйте своє підприємство. За консультацією можна звернутися в будь-яку юридичну фірму.
7
Підберіть персонал: продавців-консультантів, охоронців і т.д. На першому етапі вам буде достатньо перших двох.
8
Пустіть рекламу. Зараз даною роботою займаються спеціальні рекламні агентства. Чим більше реклами свого магазину ви пустите, тим більше покупців ви залучите.