Як відкрити мережеву компанію.

Інтернет дозволяє людям працювати прямо з дому. Багато хто сьогодні прагнуть розпочати свій бізнес і відкрити мережеву компанію. Для цього не потрібно багато часу і зусиль, а також спеціальних навичок крім роботи з комп'ютером.
Інструкція
1
Почніть з бізнес-ідеї. Багато людей роблять велику помилку, створюючи красивий і привабливий сайт, але позбавлений своїх особливостей і не відповідний поточним тенденціям вибраній області. Навіть в інтернеті застосовуються основні правила ведення бізнесу. Ви повинні продавати товари або послуги таким чином, щоб клієнти були задоволені, і ви перебували в постійній прибутку.
2
Поговоріть з досвідченими бухгалтером і юристом. Навіть тоді, коли ви починаєте бізнес онлайн, необхідно з'ясувати, які закони поширюються на даний вид діяльності, і які офіційні документи потрібно буде оформити.
3
Зареєструйте і придбайте відповідне доменне ім'я. Воно стане вашою візитною карткою. Переконайтеся, що назва є незабутнім, унікальним і адекватно відображає ідею вашої мережевої організації.
4
Оберіть авторитетну хостінговую компанію. Чудова бізнес-ідея і привертає увагу назва домену абсолютно нічого не значать, якщо обрана компанія з надання хостингових послуг не є надійною. Необхідно подбати про те, щоб в майбутньому не виникало раптових падінь сайту, і він працював цілодобово. Ціна за це може виявитися високою, але надійність тут понад усе. Постійний прибуток варто цього.
5
Придумайте інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту. Переконайтеся, що в ньому легко орієнтуватися. Ваші клієнти можуть втратити інтерес до даної компанії, якщо їм доводиться витрачати надто багато часу в спробах з'ясувати, де що знаходиться.
6
Рекламуйте вашу мережеву компанію і збільшуйте клієнтську базу. Рух вгору є ключем до процвітання онлайн-бізнесу. Зареєструйте сайт в пошукових системах, щоб отримувати постійний трафік нових клієнтів. Не забудьте про створення банерів і розміщенні їх на тематичних форумах і дошках оголошень.
Ставлення до мережевих компаніям у багатьох покупців вельми неоднозначне. Однак з кожним роком негативна реакція клієнтів, які стикаються з подібною формою продажів, зустрічається все рідше. Саме тому відкриття власної багаторівневої компанії може принести вельми солідний дохід без істотних вкладень.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - продукція;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Оберіть групи товарів або напрямів, які буде просувати ваша мережева компанія. Оскільки багаторівневий маркетинг - абсолютно законний бізнес, ви можете зупинитися на будь-якої продукції. Однак при виборі віддавайте перевагу тим видам товару, які мають на увазі консультації з боку фахівців або продавців мережі.
2
Розробіть схему розвитку мережі. У переважній більшості подібних компаній організація роботи базується на принципі створення декількох рівнів (гілок). Ваша першочергова задача - знайти послідовників, які, в свою чергу, зможуть залучати у ваше компанію інших людей аналогічним чином.
3
Створіть маркетингову програму компанії. Саме на цьому стратегічному елементі базуватиметься ваш потенційний успіх. Продумайте місію, конкурентні переваги, основні етапи просування, рекламні заходи. Розробіть стандартні схеми спілкування з клієнтами, постарайтеся передбачити можливі питання і проблеми, пов'язані з просуванням товарів.
4
Продумайте логістику вашої мережевої компанії. Саме відсутність потрібного асортименту товарів може стати причиною втрати клієнтів і погану організацію. Чітко делегуйте повноваження молодшим ланкам і контролюйте наявність продукції у філіях.
5
Активно працюйте з персоналом, оскільки ваші співробітники відіграють першорядну роль в просуванні товарів. Проводьте корпоративні тренінги, навчайте їх мистецтву продажів, проводите психологічні ігри, видавайте чіткі інструкції щодо спілкування з клієнтами. Постарайтеся призначити певний день, коли ви будете проводити практичні заняття з менеджерами, обговорювати приклади їх роботи, підвищувати мотивацію.
Корисна порада
Займіться паралельним просуванням вашої мережевої компанії в інтернеті. Так ви зможете залучити в свою фірму набагато більшу кількість послідовників.