Як клеїти карнизи.

Стельовий карниз служить декоративним елементом здатним додати кімнаті трохи античний стиль. Карниз робить перехід між стінкою і стелею плавним і красивим. Крім цього, якщо гіпсовий карниз правильно приклеїти, то він зможе заховати від сторонніх очей проводку і трубу, надавши кімнаті витонченості. Якщо провести монтаж неправильно, то через деякий час ліпнина відійде від стіни.
Вам знадобиться
  • - ручна пила з дрібними зубами;
  • - розпилювальний ящик для косих зрізів;
  • - мірний шнур;
  • - клей.
Інструкція
1
Почніть роботу з кутів. Поміряйте довжину вашої стінки, укладіть карниз в розпилювальний ящик і акуратними рухами почніть його відпилювати під потрібним вам кутом. Точно таким же методом відміряйте другу стіну, підготуйте карниз і відпиляйте другий кут. Перевірте, чи правильно ви їх відрізали. Для цього прикладіть обидві частини один до одного - вони повинні щільно зійтися. У разі якщо цього не відбулося - підрівняйте кінці.
2
Пометьте на стіні розташування кутів і розведіть клей, відповідний під матеріал обраного вами карниза. Вологою губкою протріть поверхню, яку ви будите клеїти.
3
Намажьте карнизи клеєм, акуратно наносячи його за допомогою невеликого пензлика. Прикладіть кути до зроблених позначок. Як тільки ви переконаєтеся, що карниз ліг рівно, натиснете на нього посильніше.
4
Видаліть всі надлишки за допомогою шпателя і знову протріть вологою губкою. По закінченню доби кутові карнизи можна почати фарбувати.
5
Намітьте по всьому периметру вашої кімнати місцеположення карниза за допомогою мірного шнура. Його використання дозволить приклеїти карниз з великою точністю.
6
Нанесіть на зворотну частину карниза рівним шаром клей. Прикладіть ліпнину до стіни, при цьому вирівнюючи її по мірному шнуру. Як тільки вона буде покладена рівно, натиснете на неї для того, щоб надлишки клею виділилися назовні і видаліть їх все тим же шпателем.
7
зістиковують карнизи якомога щільніше один до одного. Місця з'єднань ретельно обробляйте клеєм. Зайвий клей не забувайте видаляти, а місця протирати вологою губкою або ганчіркою.
8
Слідкуйте за температурою приміщення. Під час роботи в кімнаті повинно бути досить тепло і не повинно бути протягів. Тепла температура повітря дозволяє клею як слід схопитися. У тому випадку, якщо в приміщенні прохолодно - увімкніть ненадовго тепловентилятор.
Зверніть увагу
По закінченню робіт не забудьте протерти карнизи і зняти мірний шнурок.