Як привітати батьків з річницею весілля.

Річниця одруження - це сімейне свято, проведення якого символічно для дітей та батьків. Його можна вважати днем народження всієї родини, тому й відзначати річницю весілля слід урочисто, тепло і з вдячністю.
Інструкція
1
Заздалегідь складіть план або сценарій заходу. Включіть в нього вітальну частину, етап вручення подарунків, конкурси та змагання, час для тостів і вітальних промов, і т.д. Кожна річниця одруження має свою символічність - золота, рубінова, срібна і пр. Бажано організувати свято так, щоб він відповідав датою - прикрасити зал у відповідному стилі, піднести подарунки, які прийнято дарувати цього дня. Якщо батьки не проти, то організуйте весільну церемонію - вона може точно повторювати їх весільну захід або зовсім відрізнятися від нього за стилем. Дайте завдання подружжю написати один одному слова подяки і клятви, це може стати самим зворушливим моментом свята. Запросіть ведучого або виберіть з числа друзів найактивнішого балагура - вечір повинен пройти цікаво і небанально.
2
Особливу увагу приділіть пошуку подарунків - це мають бути речі для двох або парні предмети, якими батьки можуть користуватися одночасно. З найбільш бажаних подарунків можна виділити путівку на відпочинок або в пансіонат, подвійні прикраси, предмети побуту та книги, пр. Намагайтеся підбирати не лише символічні подарунки (золоті ланцюжки на золоте весілля, наприклад), але і те, що сподобається обом, незважаючи на суму років, прожитих разом (одяг, предмети мистецтва).
3
Обов'язково зробіть плакат або барвистий фотоальбом. Ця гарна традиція дозволить пожвавити найприємніші спогади, сколихне забуті почуття, освіжить емоції. Зберіть фотографії найближчих і рідних людей, зробіть фотоколаж і Супроводьте його оригінальними підписами у віршах - батьки цінують такі подарунки вище, ніж матеріальні підношення.
4
Обов'язково подаруйте квіти - замовте великий букет, забезпечите його вітальною листівкою і піднесіть ювілярам самостійно. Можна замовити флористичну композицію з пари кілець, голубів або лебедів, величезного серця і т.д.
5
В кінці святкування влаштуйте все так, щоб батьки залишилися одні - вирушайте з гостями на прогулянку або продовжувати відзначати свято в клуб. Подружжя повинні побути удвох, зануритися в спогади, насолодитися товариством одне одного, поспілкуватися наодинці.