Як мити мотоцикл.

Мотоцикл, також як і автомобіль, потребує турботи водія. Мити його потрібно не тільки для того, щоб він виглядав чистим, а й потім, щоб бруд, волога і дорожня хімія не привели до корозії покриттів, тріщин і руйнування окремих деталей. Мити мотоцикл необхідно регулярно - хоча б один раз в два тижні. І дуже важливо робити це правильно, щоб ваш вірний байк прослужив вам ще довгий час.
Вам знадобиться
  • - миючі засоби для лакофарбових покриттів та очищення скла;
  • - засіб для миття двигуна;
  • - захисна поліроль;
  • - губка, щітка або м'яка ганчірка;
  • - чиста вода.
Інструкція
1
Миття мотоцикла - заняття досить обтяжлива, тому багато хто намагається довірити цей процес автомийкам, що подає сильний напір води. Однак при такому підході можуть відбутися серйозні поломки, оскільки у більшості мотоциклів робочі системи чутливі до зовнішніх впливів. Тому, щоб зберегти всі його системи в хорошому стані, мити свій свого «двоколісного друга» бажано самостійно і вручну.
2
Якщо мотоцикл дуже сильно забруднений, то простою водою зі шланга або відра ви його не відмиєте, т.к. через це можуть бути розводи, та й бруд нікуди не дінеться. Не можна мити мотоцикл бензином, гасом або лужними розчинами. Найкраще підходять спеціальні автомошампуні або пральні порошки, придатні для цих цілей. Також можна використовувати миючий засіб «Сосенка-2».
3
Якщо шампуню або іншого спеціального миючого засобу під рукою немає, можна зробити його самостійно, дрібно настругати мило і розчинивши його у воді при температурі 40 градусів. Використовуйте для миття мотоцикла звичайну поролонову губку, щітку і м'яку ганчірку для протирання насухо.
4
Миття слід починати зверху вниз, тому почніть з очищення кузова мотоцикла. Використовуйте для цього чисту воду, яка по температурі приблизно дорівнює температурі забрудненої поверхні. Склад шампуню при тривалому впливі на фарбу робить розм'якшує її і робить нестійкої, тому змивайте залишки шампуню змивайте дуже ретельно.
5
Після того, як ви промили кузов і протерли насухо, бажано його обробити спеціальною захисною поліролью. Вона покриє кузов тонкою плівкою, яка захистить його від дрібних піщинок і води.
6
Коли ви побачите, що корпус блищить, можете приступати до очищення двигуна. При його митті видаляється бруд, яка може з'явитися наслідком виникнення пожежі, накопичуючись в поглибленні під карбюратором. Чистити двигун потрібно дуже обережно, змиваючи бруд чистою ганчіркою, змоченою в спеціальному розчиннику, за допомогою якого можна зняти шар масла і нагару. Колеса мотоцикла найкраще мити будь-яким сильнодіючим ефективним засобом для миття посуду.
7
Після цього приступайте до миття мотоциклетних стекол і дзеркал. В цьому немає нічого складного, це очищення відбувається таким же чином, як миття вікон. Для відмивання вітрового скла можна використовувати звичайний засіб для миття вікон.
8
Мити мотоцикл необхідно регулярно, бажано при хорошому освітленні, теплою водою і неагресивними миючими засобами. В процесі миття оглядайте поверхні, звертайте увагу на місця з пошкодженим покриттям, щоб нанести на них захисний склад. Також ви можете вчасно помітити зламані деталі, відгвинтили гайку і попередити появу серйозних неприємностей.