Як навчитися раніше вставати.

Як часто нам потрібно вставати рано, щоб не запізнитися на роботу, навчання, прийом до лікаря. Якщо ви самі по собі жайворонок, вам пощастило. Совам встати спозаранку набагато складніше. Існує кілька способів, які допоможуть піднятися вам вранці.
Інструкція
1
Лягайте раніше. Це закономірно: чим раніше людина ляже, тим раніше він встане. Причому, слідуючи такому правилу, ви будете не тільки рано вставати, але і покращиться ваше самопочуття, так як в організму виробиться певний графік.
2
Пообіцяйте іншим, що ви обов'язково зможете встати завтра рано. Пообіцяли? Тоді відступати тепер нікуди. Адже якщо ви не встанете в обіцяний час, втратите обличчя перед тими, кому обіцяли стати «жайворонком».
3
Попросіть близької людини розбудити вас вранці. Маму, чоловіка або ж подругу. Причому не обов'язково, щоб ця людина жила з вами, він може розбудити вас по телефону. Після такого телефонного дзвінка ви просто зобов'язані встати, адже близький і дорогий вам людина змогла піднятися в таку рань, щоб просто подзвонити вам. Якщо ніхто з близьких розбудити вас не зможе, поставте свою улюблену ритмічну мелодію на сигнал будильника, може вона зможе вас підняти.
4
Спіть при відкритому вікні або кватирці, якщо дозволяють погодні умови. Ранкова прохолода підбадьорить, і допоможе вам прокинутися.
5
Залиште на ранок найважливіша справа. Це такий собі спосіб від протилежного: «Залишай на завтра те, що можна зробити сьогодні». Прокинувшись, ви обов'язково згадаєте, що в 9.00 у вас доповідь, а ще зовсім нічого не готово. Потрібно терміново вставати і братися за справу.
6
Поставте кілька будильників замість одного. Один будильник залиште біля себе, а другий віднесіть в сусідню кімнату і зробіть на ньому звуковий сигнал на всю гучність. Після першого будильника вам потрібно скоріше вставати, поки не задзвенів другий, адже тоді він розбудить всю сім'ю. Причому заводити 3 будильника і більше марно, так як ви можете легко заплутатися, де в якій кімнаті продзвенить наступний.
7
Відзначайте дні, коли ви встали під час в своєму календарі. А коли ви близько 2 тижнів будете вставати вчасно, порадуйте себе який-небудь нової обновкою. Але якщо в один з днів ви проспали, то ланцюжок днів, коли ви не проспали, доведеться починати заново.
8
Увімкніть світло, коли прокинетеся. Організм хоче спати, коли темно, значить, не спить, коли світло.
9
Посміхніться, коли продзвенить будильник. Адже починається новий день, і він обов'язково принесе вам радість і море позитивних емоцій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h2LQiQDG5zk