Як зберігати автомобільний акумулятор. Як краще зберігати акомулятор автомобільний.

Багато автолюбителів стикаються c проблемою зберігання акумулятора. При зберіганні важливо враховувати всі тонкощі і нюанси. Якщо упустити який-небудь момент, то акумуляторну батарею можна зіпсувати, навіть про це зовсім не підозрюючи.
Інструкція
1
Зарядите автомобільний акумулятор до кінця. Огляньте його на наявність подряпин. Видаліть наліт теплою водою з клем і полюсних висновків. Для видалення окисної плівки застосуєте мелкозернистую шкурку. На завершення всі клеми змастіть технічним вазеліном, щоб захистити їх від окислення.
2
Оберіть місце де буде стояти ваша акумуляторна батарея. Не допускайте, щоб на АКБ потрапляли прямі сонячні промені. Краще всього вибрати затемнене або повністю темне місце, так як яскраве освітлення сприяє швидкому старінню поліпропілену, з якого зазвичай зроблений корпус самої батареї. Не ставте свинцеві акумулятори на кислотних електролітах разом з лужними акумуляторами. Слідкуйте, щоб відстань від акумуляторів до будь-яких опалювальних приладів було не менше одного метра.
3
Поставте акумулятор у вертикальному положенні без будь-якого нахилу. Електроліт обов'язково повинен бути набагато вище свинцевих пластин. Час від часу перевіряйте стан електроліту. Слідкуйте за його щільністю. У тому випадку якщо протягом місяця вона опуститься близько 0,04 - зарядіть дану батарею.
4
Перевірте всі пробки на їх герметичність, якщо десь раптом щось відійшло - ретельно закрутіть і поставте батарею на підготовлене місце. Накривати АКБ не варто. Слідкуйте за температурою приміщення і не допускайте різких перепадів. Найоптимальнішим варіантом є температура не нижче нуля градусів, але і не вище тридцяти градусів тепла. Приміщення має бути сухим, так як зайва волога не допускається.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не зливайте електроліт. Це може вивести ваш акумулятор з ладу. Справа в тому, що під час зливання ви нахиляє і перевертаєте батарею - це призводить до того, що осіли на дно активні речовини потрапляють на частини пластин, в результаті чого дуже часто відбувається їх замикання.