Як зняти спазм кишечника. виписати дитину з квартири з більшою площею в меншу.

Спазм кишечника є симптомом багатьох захворювань шлунково-кишкового тракту. Він може виникати внаслідок коліту, ентероколіту, при синдромі подразненої кишки, неврозі, переїданні, отруєнні, дизентерії, ротовірусної інфекції, кишкової непрохідності та ін. Супроводжується нестійким стільцем, коли після діареї раптово починаються складнощі з випорожненням кишечника, болями в животі, частіше в нижній його частини, метеоризмом і ін.
Вам знадобиться
  • - но-шпа, баралгін;
  • - квітки ромашки аптечної;
  • - трава шавлії, квітки ромашки, трава золототисячника.
Інструкція
1
При часто повторюваних приступах спазму кишечника необхідно звернутися в медичний заклад, де лікуючий лікар (терапевт, а краще - гастроентеролог) призначить пройти обстеження шлунково-кишкового тракту методом колоноскопії або ректороманоскопії, здати загальний аналіз крові і сечі, а також обов'язково аналіз на присутність гельмінтів, які є частою причиною спазму кишечника. Після повного обстеження, в залежності від причин спазмів буде призначено медикаментозне лікування.
2
У якості «швидкої допомоги можна прийняти не більше 2-х таблеток но-шпи або таблетки баралгіну, які знімають м'язовий спазм.
3
Також рекомендується перейти на час лікування на дієту №4, яка виключає вживання виробів із здобного і теплого тесту, жирне м'ясо і рибу, соління і копчення, маринади і всі види консервів, ковбаси, холодні напої та морозиво, овочі та фрукти в натуральному вигляді, гриби, бобові, шоколад і приправи. Їжа повинна бути в рідкому і напіврідкому стані, зварена у воді або на пару. Прийом їжі - 4-5 разів на день невеликими порціями.
4
Також скористайтеся засобами народної медицини. Ромашка аптечна, корінь лепехи і оману, безсмертник і деревій, золототисячник, м'ята і шавлія, кровохлебка лікарська і перстач прямостоячий - це далеко не повний перелік лікарських рослин, прекрасно допомагають при спазмах кишечника.
5
При незначному спазмі заваріть столову ложку ромашки аптечної і, наполігши протягом години, відфільтруйте і приймайте по 30 мл кожні 2 години протягом дня. В наступні дні приймайте по 50 мл настою кожні 4 години. Курс - 7-10 днів.
6
Тривалий час при хронічних спазмах кишечника можна приймати наступний лікарський збір. Змішайте по 1 чайній ложці подрібненого листя шавлії, квіток ромашки і трави золототисячника, заваривши фітозбір склянкою окропу, настоюйте протягом 30 хвилин. Отфильтровав, приймайте протягом перших 2-3 днів по столовій ложці кожні 2 години протягом дня, по 50 мл - на ніч, в наступні дні - по 30 мл 3-4 рази на день за годину до їди. Курс прийому - 3-4 місяці.
7
Найчастіше позбутися від кишкових кольок допомагає дотримання вельми нескладних правил прийому їжі - ретельне пережовування твердої їжі, щоб вона надходила в шлунок в напіврідкому стані. Прийом їжі не повинен супроводжуватися розмовами, читанням преси, переглядом телепередач - при цьому людина не помічає, якої величини шматки, та ще й погано прожувати, він ковтає. Не можна запивати їжу холодними напоями, тим більше, газованими. Не варто вживати страви, що викликають найменші сумніви в їх свіжості.
Зверніть увагу
Найнебезпечнішою формою кишкових спазмів є кишкові кольки, пов'язані з гострою кишковою непрохідністю. Тому поява спазмів кишечника - це дуже серйозний симптом, який не можна залишати без уваги і медичного обстеження.