Як в'язати для немовлят. в'язання для немовлят конаерт.

Маленькі діти завжди приносять радість батькам і всім оточуючим. Як тільки дитина з'являється на світ, багато мам-рукодільниці починають освоювати нове майстерність - в'язання для новонароджених. І в цей момент їм знадобляться деякі поради та вказівки.
Вам знадобиться
  • - якісна пряжа для дитячого в'язання (бажано натуральна);
  • - гачок або спиці для в'язання (розмір підберете залежно від товщини пряжі);
  • - дрібні деталі, оборки, рюші і т. п.
Інструкція
1
Оберіть виріб, який хочете зв'язати. Тут існує безліч варіантів: чепчики на різні пори року, пінетки, комбінезони, носочки, шапочки, кофтинки і багато іншого. В'язані вироби для дітей гарні ще й тим, що коли дитина підростає, виріб можна розпустити і зв'язати з цих ниток що-небудь новеньке. Ще один плюс у в'язанні для маленьких дітей - це зовсім невелика витрата пряжі, що дозволить істотно заощадити сімейний бюджет і дозволити собі частіше радувати малюка обновками.
2
Серйозно поставтеся до вибору пряжі, оскільки готовий виріб не повинно викликати у малюка неприємних відчуттів (колоти) або викликати алергічну реакцію. Природно, краще вибирати тільки натуральну нитку - дітям потрібно давати все тільки найкраще, адже вони - наше майбутнє. Спеціальна пряжа для дітей відрізняється своїм складом від звичайної, адже в неї не входять шкідливі компоненти фарб для пряжі. Найчастіше для дитячих речей вибирають якісний акрил, бавовна, шовк.
3
Ще один важливий момент - колір ниток. В'язання для дітей - це свого роду творчий процес, і маленькі діти будуть оцінювати пов'язане вами виріб, втім, як і будь-яке інше з магазину, насамперед, візуально. Тому вибирайте більш соковиті і яскраві кольори - це припаде до душі новонародженому.
4
Коли пряжа куплена, виріб вибрано, можете приступати до в'язання. Як правило, для новонароджених існує особливий спосіб розрахунку розмірів. Зазвичай це вік дитини. Для чепчиків і шапочок - це окружність голови. Процес в'язання для улюбленого малюка вельми затягує, що неможливо зупинитися. Для дітей можна створювати самі сміливі та оригінальні моделі, експериментувати із забарвленням, тоді буде не тільки приємно спостерігати за своїм чадом, але й оточуючі будуть захоплюватися.
Зверніть увагу
Пряжу для в'язання дитячих речей краще купувати в магазині - це гарантує вам достатньо хорошу якість продукту, і менша ймовірність того, що після декількох прань пов'язана річ втратить свій колір через неякісне фарбування пряжі.
Корисна порада
Малята дуже люблять красиві і яскраві речі з безліччю дрібних деталей і прикрас. Для шапочки можете зв'язати кілька яскравих квіточок, бантиків або невеликих зображень тварин. Для дівчаток можна додати оборки або рюші.