Як купити хороший пилосос.

У наші дні зробити прибирання квартири, не вдаючись до допомоги пилососа, здається неможливим. На думку фахівців, в 10 кв. м килима або паласу може міститися близько 1 кг пилу та побутового сміття. Багато пилу знаходиться і в оббивці м'яких меблів, шторах і постільній білизні. Позбутися від неї можна тільки завдяки гарному пилососа.
Інструкція
1
Основна маса покупців вибирають пилососи з сухим прибиранням. Варто зауважити, що подібні помічники вітчизняного виробництва в продажу зустрічаються рідко, так як їх витіснили з ринку імпортні моделі, представлені у величезному асортименті.
2
Купуючи пилосос, зверніть увагу на його потужність: чим вона вища, тим краще. Сучасні пилососи, навіть найдешевші, зазвичай мають потужність не менш 1300-1400 кВт, в деяких моделях вона може доходити до 2000 кВт, а іноді й більше. Зручними вважаються пилососи з перемикачем потужності, так як її можна буде регулювати. У деяких моделей зустрічається автоматичне перемикання потужностей, яка залежить від виду насадки, типу поверхні, що прибирається і ступінь наповнення фільтра.
3
Зверніть увагу на набір насадок. Як правило, для всіх моделей він стандартний і включає: основну щітку, щітку для чистки щілин і щітку для чистки меблів. Але трубки можуть бути складові або розсувні телескопічні. Розсувні телескопічні трубки набагато зручніше. Шнур у багатьох пилососів автоматично змотується всередині корпусу. До того ж, деякі з них мають парковку (труба кріпиться до корпусу, і пилосос можна поставити в кут, не розбираючи).
4
Особливе значення при виборі пилососа надайте пилозбірнику. Вони бувають двох типів: традиційний матерчатий мішок для багаторазового використання та одноразовий паперовий мішок. Одноразові мішки для пилососів рідко можна зустріти в звичайних магазинах, але їх завжди можна придбати в сервісних центрах. Вартість їх досить низька.
5
Моделі пилососа нового покоління випускаються без мішка, збір пилу виробляється в пластиковий контейнер. Вони працюють більш ефективно, споживаючи однакову потужність. Термін експлуатації у них довше, мотор нагрівається менше, але і ціни на пилососи вище, ніж на звичайні приблизно в 2 рази.
6
Якщо ви хочете, що б кожна прибирання квартири була генеральною, купіть миючий пилосос. Звичайно, вони мають велику вагу і габарити. Їх потужність зазвичай від 1100 до 1600 кВт, а вартість в 3-4 рази вище вартості звичайних моделей. Миючі пилососи можна легко переключити в потрібний режим прибирання, так як вони розраховані як на вологе, так і на сухе прибирання.