Як видалити кодеки.

Завантаження аудіо і відео кодеків на комп'ютер є головним чинником відображення мультимедіа матеріалів на пристроях виводу вашого комп'ютера. Напевно, кожен з вас стикався з ситуацією, при якій перегляд якого-небудь фільму закінчувався, не встигнувши початися. Відсутність звуку або відео каже про нестачу в операційній системі додаткових кодеків або їх конфлікт між собою. Єдиним вирішенням цієї проблеми може бути почергова деінсталяція встановлених кодеків.
Вам знадобиться
  • Редагування аудіо та відео налаштувань.
Інструкція
1
Деінсталяція кодеків в вашій системі цілком може допомогти при проблемах відтворення деяких файлів (мультимедійних файлів). Якщо по цій або який-небудь іншої причини виникла необхідність видалити з системи кодек, то необхідно виконати наступні дії: - Зайдіть в управління настройками вашої операційної системи: натисніть меню «Пуск» - виберіть пункт «Панель управління»; - знайдіть розділ «Звуки і мультимедіа »; - у вікні, перейдіть на вкладку« Обладнання »і виберіть або Audio Codecs, або Video Codecs. Все залежить від типу що видаляються вами кодеків;
2
- вибравши необхідний кодек, натисніть кнопку Properties; - виберіть необхідний кодек - натисніть кнопку Remove; - перезавантажте комп'ютер для внесення змін до системні файли.
3
Для видалення кодеків, які були запаковані в комплект з операційною системою, скористайтеся наступним способом: - натисніть меню «Пуск» - «Панель управління» - «Установка та видалення програм»; - перейдіть на вкладку "Установка Windows" - встановіть прапорець "Мультимедіа" - натисніть кнопку "Склад"; - приберіть прапорці "Стиснення аудіозаписів", "Стиснення відеозаписів" - "ОК"; Після натискання на кнопку «ОК» відбудеться видалення всіх кодеків, які були встановлені за замовчуванням.