Як порівняти дві папки.

Щоб синхронізувати папки стаціонарного комп'ютера і ноутбука (або іншого стаціонарного ПК), для початку їх потрібно зіставити. Для цих цілей розроблено спеціальні додатки, які значно полегшують життя користувача ПК.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму FileSync, щоб порівняти 2 папки. Вона є безкоштовним додатком і її легко можна знайти в інтернеті. Запустіть FileSync. На панелі інструментів виберіть пункт меню «Файл», а в ньому «Нова задача». З'явиться вікно. Задайте ім'я проекту.
2
Збережіть. Потім на екрані має з'явитися вікно, в якому ви зможете зіставити дві папки. Натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть папки, які хочете порівняти. Після того як вони будуть додані в проект, натисніть на кнопку «Аналіз».
3
Почекайте деякий час, поки програма закінчить аналізувати зазначені папки. Як тільки аналіз закінчиться, на екрані з'явиться вікно з усією цікавить вас інформацією. У тому ж проекті ви можете замінити одну з порівнюваних папок на іншу і повторити процес.
4
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму Beyond Compare 3, щоб зіставити 2 папки. Вона також є безкоштовним додатком і поширена в інтернеті. Намагайтеся знайти останню версію. Після того як програма встановиться, перезавантажте ваш персональний комп'ютер.
5
Потім запустіть програму. Виберіть дві папки, які хочете порівняти, за допомогою кнопки «Огляд». Потім натисніть на кнопку «Почати аналіз». Після того як аналіз закінчиться, інформація про папках буде представлена у вікні програми. Крім порівняння у Beyond Compare 3 також є функція синхронізації файлів.
6
Щоб синхронізувати файли папок, знайдіть на панелі команд кнопку «Дія». З'явиться меню. Виберіть пункт «Синхронізація». Протягом деякого часу файли папок будуть синхронізовані. Цю функцію можна включити в список основних дій, які здійснюватимуться під час запуску програми. Також з її допомогою можна зіставляти музику, зображення та інші типи файлів.
Іноді необхідно порівняти папки та файли між ноутбуком і стаціонарним комп'ютером, щоб скоїти синхронізацію. Іноді зіставлення папок потрібно для порівняння файлів робочого та домашнього комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма FileSync;
  • - програма Beyond Compare 3.
Інструкція
1
Для зіставлення папок вам потрібна програма FileSync. Програма є безкоштовною і її легко знайти в інтернеті. Встановіть її на свій комп'ютер і запустіть. В основному меню виберіть File, після чого натисніть New Task. В наступному вікні задайте ім'я проекту.
2
З'явиться меню, в якому можна почати зіставлення папок. Для цього натисніть кнопку огляду і виберіть папки, які будуть зіставлятися. Натисніть кнопку Analyze. Після цього вам доведеться трохи почекати. Після завершення операції всю інформацію ви зможете переглянути в вікні FileSync. У даній програмі реалізовані тільки найосновніші функції.
3
Ще одна хороша програма для зіставлення папок називається Beyond Compare 3. Знайдіть її в інтернеті, бажано одну з найновіших версій. Скачайте програму і встановіть на жорсткий диск комп'ютера. Після установки може знадобитися перезавантаження. Якщо такий запит з'явиться, то вам потрібно вибрати варіант «Перезавантажити комп'ютер зараз». Після перезавантаження ПК запустіть Beyond Compare 3.
4
У верхньому розділі основного меню програми виберіть функцію «Порівняти папки». Далі за допомогою огляду виберіть папки, які вам потрібно зіставити. Після цього почнеться процес їх зіставлення. Чекайте його завершення. Інформація про папках буде доступна у вікні програми.
5
Додатковою перевагою цієї програми є можливість синхронізації файлів. Щоб почати її, необхідно на панелі команд вибрати «Дія». Потім в меню з'явиться опція «Синхронізація». Також вибрати синхронізацію папок можна відразу ж після запуску програми в списку основних дій. Крім цієї можливості Beyond Compare 3 володіє багатьма іншими функціями. При необхідності можна зіставити музику, зображення і багато інших форматів файлів.