Як закачати на iphone програми. Закачати програми на iphone.

Програми для iPhone, iPod Touch і iPad мають фірмове розширення * .IPA. IPA-ігри та програми створені спеціально для мобільної техніки Apple, працюють з сенсорним екраном і гарантують повну сумісність з телефоном. Платні і безкоштовні програми для iPhone можна скачати і встановити різними способами.
Вам знадобиться
  • -наявність інтернету; -айфон
Інструкція
1
Головний спосіб придбання і установки програм на iPhone, рекомендований самою компанією Apple - це фірмовий магазин додатків AppStore. Тут знаходиться понад 250.000 додатків для iPhone та інших мобільних пристроїв Apple. Щоб скачувати програми з AppStore, потрібно створити обліковий запис в цьому інтернет-магазині. Виберіть AppStore, потім натисніть на прапор і поміняйте країну на США. Створіть новий акаунт (Create New Account) і натисніть кнопку "Continue". Вам запропонують прочитати ліцензійну угоду. Натисніть кнопку "Continue" .У вікні введіть свою адресу електронної пошти і придумайте пароль, а також секретне питання і відповідь на нього, після чого введіть дату народження в поле (якщо вам немає 18ти років - введіть дату народження одного з батьків). Як спосіб оплати виберіть "None" («Ні»). Введіть свої ім'я та прізвище, перевірте пошту та завершите реєстрацію. Такий аккаунт в AppStore дозволить завантажувати і встановлювати лише безкоштовні додатки з AppStore прямо з телефону (відповідна іконка на вашому iPhone), або через iTunes на комп'ютер і на телефон.
2
Для покупки платних додатків доведеться скористатися віртуальними передплаченими картами AppStore, які продаються в інтернеті у перекупників. На жаль, офіційно AppStore і iTunes до Росії ще не дійшли.
3
Ще один спосіб закачування програм на iPhone, яким користується більшість хакерів і геймерів - це установка AppSync. Цей плагін дозволяє встановлювати в один клік будь-які програми на iPhone безпосередньо з комп'ютера, при цьому, можна безкоштовно встановити навіть платні пріложенія.Для реалізації даного способу телефон повинен бути підданий процедурі джайлбрейка ("jailbreak" - «втечу з в'язниці», злом iOS). Коли на iPhone встановлений джайлбрейка, тобто його прошивка зламана, через спеціальний додаток Cydia, що йде разом з джайлбрейка, встановлюється репозиторій "cydia.hackulo.us". У списку його плагінів знаходиться AppSync для кожної версії операційної системи iOS. Виберіть підходящий для вашої iOS плагін та встановіть его.После установки плагіна перезавантажте iPhone підключіть телефон через USB-кабель до комп'ютера, запустіть iTunes, і, клікнувши на будь скачані з інтернету IPA-додаток ви побачите, як воно встановлюється на iPhone.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/hHoSLChtWVM
Зверніть увагу
Перед початком скачування вимкніть функцію автоблокування.
Корисна порада
Установка і завантаження програм здійснюються через вбудований додаток Installer
Програми для iPhone і iPod Touch є файли IPA-формату. Додатки, в тому числі різного роду програми , в iPhone можна закачати двома способами - через комп'ютер на телефон з джайлбрейка, або безпосередньо з самого телефону, використовуючи магазин додатків AppStore.
Інструкція
1
Перший спосіб хороший тим, що всі програми ви можете закачувати на iPhone повністю безкоштовно. Якщо на вашому iPhone зроблений джайлбрейка, тобто злом прошивки, який робить операційну систему апарату відкритою, просто перетягніть файл з програмою для iPhone в вікно iTunes і синхронізуйте телефон. Додаток з'явиться на екрані мобільника. Цей спосіб є піратським, т.к. Не платите за платні програми, проте, Apple не забороняє використовувати функції джайлбрейка.
2
Другий спосіб є повністю легальним. Вам потрібно створити обліковий запис в AppStore через програму iTunes. Додатки для iPhone в магазині AppStore можуть бути як безкоштовними, так і платними. Для покупки платних додатків необхідно прикріпити номер кредитної карти до вашого аккаунту.После створення аккаунта ви можете зайти в AppStore під своїм логіном і паролем як з комп'ютера, так і з iPhone. Напряму з iPhone можна скачувати програми , обсяг яких становить не більше 20 Мб.