Як вивітрити запах гару.

Напевно з кожним траплялися такі непередбачувані ситуації, як забутий чайник на плиті або пригорілі їжа на сковороді. В результаті чого вся квартира буквально наскрізь просочується запахом гару, від якого позбутися простим провітрюванням просто неможливо. Так як же прибрати смердючий запах гару і очистити повітря в своєму житлі?
Вам знадобиться
  • - іонізатор повітря,
  • - ганчірка,
  • - оцет,
  • - нашатирний спирт,
  • - пароочиститель.
Інструкція
1
Першим ділом буде доцільно позбутися горіли речей, так як вони є джерелом поширення смороду. Негайно винесіть їх на балкон або відразу ж відправте в сміттєвий контейнер. Якщо ж запах гару виник внаслідок пригоріла їжі на плиті, тоді слід відкрити вікна навстіж і відчистити посуд від нагару. Якщо в приміщенні є кондиціонер, тоді розумніше буде включити його, при цьому закрийте усі вікна.
2
Запах гару, якщо з ним не боротися, може вивітритися сам по собі протягом приблизно двох тижнів. Але краще вдатися до більш радикальних заходів. Придбайте іонізатор повітря, він відмінно поглинає частинки пилу і неприємний запах, здатний очистити повітря від запаху гару протягом однієї ночі. Але за даний прилад доведеться розщедритися, адже він коштує не одну тисячу рублів. Можливо, варто розглянути більш прості заходи впливу.
3
Проведіть вологе прибирання будинку, додавши у воду невелику кількість нашатирного спирту або оцту. Ретельно помийте вікна, двері, підлоги, стіни (якщо це можливо) і поверхню меблів. За допомогою оцтового розчину ви не тільки усуньте наліт кіптяви (якщо такий є), але і усуньте неприємний горілий запах. Якщо у вашому будинку є таке диво техніки як пароочиститель, тоді розумніше буде скористатися цим приладом. Він не тільки полегшить процес прибирання, а й допоможе підібратися до найбільш важкодоступних місцях.
4
Налийте у велику каструлю три чверті води і поставте на повільний вогонь. Не доводячи воду до кипіння, додайте третю частину пляшечки столового оцту. Відкрийте всі вікна і вирушайте на прогулянку, поки гримуча суміш буде кипіти на вашій плиті. Через пару годин запах гару в буквальному сенсі слова ліквідується. Даний спосіб перевірений багатьма господинями і він дійсно працює.