Як нормалізувати щитовидну залозу.

Патологічний збільшення щитовидної залози називають зобом. Причини його появи різноманітні. Це може відбуватися внаслідок невідповідності кількості утворюються гормонів потребам організму. Підвищена активність гіпофіса і гіпоталамуса також можуть викликати активне зростання щитовидної залози. Збільшення відбувається як на тлі нестачі гормонів, так і на тлі їхнього надлишку. Але основне порушення функцій щитовидки виникає все-таки з причини браку йоду, який необхідний для утворення гормонів.
Вам знадобиться
  • - зелені плоди волоського горіха, мед;
  • - соки картоплі, моркви, селери, буряка, огірків;
  • - чорноплідна горобина;
  • - плоди фейхоа, цукровий пісок.
Інструкція
1
Такі ознаки, як швидка стомлюваність, серцебиття і пітливість, дратівливість і тремтіння рук, неприємні відчуття удушення говорять про порушення щитовидної залози. Лікує дану патологію ендокринолог, який при зверненні до нього призначить необхідні аналізи на вміст гормонів. Можливо сканування щитовидної залози або виконання тонкоголкової пункційної біопсії. Також можливе зробити комп'ютерну та магнітно-резонансну томографію.
2
Традиційні методи лікування ендемічного зобу включають прийом йод-містять препаратів, типу антіструміна, «Йод-актив», «Калій йодид 200 Берлін-Хемі» та ін.
3
Препарати, підібрані лікарем, запустять функції залози, а фітотерапія посилить і прискорить позитивну дію. При зниженій функції щитовидної залози приготуйте наступний засіб. Пропустіть через м'ясорубку зелені волоські горіхи, зібрані до 24 червня (свято Івана Купали), змішавши з медом в пропорції 1: 1, перекладіть в банку з темного скла з щільною кришкою. Поставте на місяць в холодильник. Приймайте по 1 чайній ложці 3 рази на добу до їди впродовж 40 днів. Повторіть лікування через 2 тижні.
4
Проведіть сокотерапію, яка дає позитивний результат за вельми короткий проміжок часу, за умови виключення з раціону хворого всіх м'ясних і рибних страв. Щодня приймайте по 0,5 літра суміші соків картоплі, моркви і селери. Другий варіант - сік картоплі, буряків та огірків. Тільки буряковий сік повинен вистоятися після його приготування протягом 2 годин у холодильнику. Решта соки повинні бути свіжоприготовленими. Курс лікування - не менше 3 тижнів. Прийом соків можна чергувати довільно.
5
Включіть в щоденний раціон харчування морську капусту, причому краще у вигляді сухого порошку (аптечний препарат), по 1 чайній ложці, запиваючи водою, 2-3 рази на день до прийому їжі. Курс прийому - 30 днів.
6
При гіперфункції щитовидної залози хорошу лікувальну дію надає чорноплідна горобина.
7
Плоди фейхоа мають прекрасний лікувальним дією, необхідним для нормалізації щитовидної залози. Прокрутіть на м'ясорубці 0,5 кг плодів фейхоа, змішавши з 0,5 кг цукрового піску, розітріть до отримання однорідної маси. Помістіть в банку і поставте в холодильник на 10 днів. Щодня приймайте по чайній ложці три рази на день. На курс лікування - одна приготована порція. У рік можна провести 3-4 курсу, з місячною перервою.
Зверніть увагу
Не порадившись з фахівцем, використовувати йодовмісні препарати не можна. Не можна вживати настоянку йоду як ліки, в одній її краплині міститься йоду як в цілій упаковці антіструміна. Від подібних дій зупинити зростання залози зможе тільки операція.
Корисна порада
Дефіцит йоду в організмі - основна причина гіпотиреозу. Пам'ятайте - у м'ясній день організм отримує не більше 80 мкг йоду, якщо вжити не менше 100 грамів м'яса, а в рибні дні, при тій же кількості риби, як м'яса - 220 мкг.