Як поєднати 2 фотки. Як поєднати одну фотку в кілька на iphone.

Щоб створити колаж, вам потрібно вибрати відповідний фон і помістити на нього фотографії. Фотографії можна поміщати як цілком, так і якісь окремі їх фрагменти. Так чи інакше, вам доведеться поєднати 2 або більше фотографій.
Інструкція
1
Скористайтеся стандартним додатком операційної системи Windows - Paint, щоб поєднати 2 фотки. Запустіть додаток. Відкрийте в ньому ту картинку, яка буде служити фоном. Потім перейдіть за допомогою додатка «Провідник» в директорію, де зберігається друге зображення, яке ви хочете поєднати з першим.
2
Клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт "Відкрити за допомогою", потім виберіть Paint зі списку запропонованих програм. Виділіть його пунктирною рамкою. Потім ви можете або скопіювати або ж вирізати виділений фрагмент. Це вже на ваш розсуд.
3
Потім, щоб поєднати 2 фотографії, відкрийте перший малюнок, виберіть інструмент пунктирную рамку, виділіть будь-який фрагмент зображення на робочому полі програми і натисніть сполучення клавіш Ctrl + V. З'явиться другий малюнок. Подгоните його розмір і виставте в потрібному положенні на фоні.
4
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер додаток Adobe Photoshop, щоб поєднати 2 малюнка. Відкрийте обидва зображення за допомогою цієї програми. Зліва розташована панель інструментів. Знайдіть на ній інструмент Move Tool. З його допомогою перетягніть одне зображення на інше.
5
Якщо фотографії не повинні накладатися один на одного, а лежати стик в стик, слід регулювати їх так, щоб вони були одного розміру. Клікніть по зображенню правою кнопкою миші і виберіть пункт «Вільне трансформування». Потім за допомогою напрямних стрілок змініть розмір зображення.
6
Подивіться на місце стиковки зображень. Якщо виразно видно колірної контраст, використовуйте інструмент «Градієнт». Задайте настройки на чорно-білий градієнт і вкажіть місце, де він повинен початися, а де закінчитися. Потім збережіть отриману фотографію, задавши їй ім'я, вказавши директорію збереження та декілька форматів. Збережіть її і як шаблон, на той випадок, якщо захочете щось підкоригувати, і як малюнок jpeg.