Як завантажити в ipod музику. Як закачати музику на ipod.

Лінійка культових плеєрів iPod від всесвітньо відомої компанії Apple є найбільш продаваною колекцією плеєрів у світі. Щороку плеєри iPod nano, shuffle, touch оновлюються, але незмінним залишається одне - закритість операційної системи плеєра і синхронізація музики через iTunes. Це викликає проблеми із закачуванням музики на iPod у новачків.
Інструкція
1
iPod не визначається комп'ютером як плеєр в силу закритості ОС, і, отже, на нього не можна що або «вставити» з ПК, а можна тільки «копіювати» їх із пам'яті плеєра на жорсткий диск комп'ютера. Ще один нюанс: навіть якщо б це зробити було можна, наприклад, через операцію джайлбрейка на iPod touch, можливо, музика на плеєрі не стала б відтворюватись. Все тому, що Apple використовується формат музичних файлів AAC, відмовляючись від звичного MP3. Це економить місце на диску вашого iPod.
2
Але як же тоді закачати пісні на iPod? Для синхронізації музики з плеєром знадобиться програма iTunes. Вона абсолютно безкоштовна, має російський інтерфейс і завантажується прямо з сайту компанії Apple. Після установки iTunes, підключіть плеєр до комп'ютера. Вперше приєднаний по USB-шнуру iPod потрібно активувати в iTunes.После активації, в колонці зліва, ви побачите підключений пристрій - Apple iPod. Клацніть по ньому, і у вікні, вгорі, перейдіть на вкладку «Музика». Там же, галочками виберіть з бібліотеки iTunes на комп'ютері папки з музикою або окремі треки, які ви хочете закачати в iPod.
3
Щоб додати музику в бібліотеку iTunes, виберіть у верхньому меню пункт «Файл» і підпункт «Додати файл в медіатеку» або «Додати папку в медіатеку», якщо хочете додати одразу цілий музичний альбом.
4
Після того, як закачується на плеєр музика визначена, поверніться в головне вікно пристрою і натисніть внизу екрану клавішу «Синхронізувати». Дочекайтеся закінчення синхронізації і ви побачите, що всі треки з'явилися в вашому iPod.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gn6zsYJSVDc
Корисна порада
На iPod touch для красивого відображення альбомів під час програвання не забувайте додавати до музичних файлів обкладинки альбомів.