Як перевірити екран телефону.

При купівлі мобільного телефону необхідно зробити декілька дій, щоб переконатися в тому, що товар досить високої якості і не знаходився раніше у використанні. Будьте також уважні при перевірці imei і звертайте увагу на відповідність країни-виробника даними на штрих-коді.
Вам знадобиться
  • - програма перевірки битих пікселів.
Інструкція
1
Перевірте наявність на екрані телефону спеціальної захисної плівки. Зазвичай їх буває дві: перша з них - це спеціальна наклейка з найменуванням товару і характеристикою його основних функцій, а друга (її практично не видно) служить для захисту екрану пристрою. Зазвичай вона буває досить тонкою. Зверніть увагу, чи не підчепити чи її кути і не чи є на ній сліди втручання. Також зверніть увагу на встановлений рівень підсвічування телефону - зазвичай за умовчанням задаються середні значення для даних параметрів, а максимальні вже встановлюються вручну.
2
Перевірте телефон на наявність випали пікселів. Для цього включіть пристрій, встановивши необхідний рівень підсвічування, після чого уважно вивчіть його екран. Невеликі просвіти вказують на ушкодження в матриці, тому телефон з таким екраном краще всього не купувати. Також для перевірки битих пікселів існують різні сторонні утиліти - це вже актуально для власників телефонів, а не для покупців.
3
У випадку якщо ви купуєте мобільний телефон з сенсорним екраном, переконайтеся в тому, що іконки і кнопки меню знаходяться на своїх місцях, що при натисканні на той чи інший пункт меню команда виконується в точності до міліметра. Також при покупці телефону, природно, звертайте увагу на подряпини та інші сліди механічних пошкоджень.
4
Не купуйте телефон без захисних плівок на екрані. Цілком можливо, що їм вже користувалися раніше. Також при покупці рекомендується купувати спеціальну захисну міліметрову плівку для різних типів екранів - для сенсорних і звичайних, щоб замінити нею заводську наклейку. Надалі для перевірки екрану під час експлуатації в обов'язковому порядку виконуйте калібрування, якщо це доступно для його моделі, і встановлюйте програми перевірки битих пікселів.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на яскравість підсвічування дисплея при покупці, але також враховуйте, що це може залежати від включеного датчика світла.