Як містити німецьку вівчарку.

Німецька вівчарка - сильна, рішуча і впевнена в собі собака. Вона є безстрашним захисником, відданим другом, прекрасно дресирується і володіє неабиякою кмітливістю. Німецькі вівчарки декілька насторожені по відношенню до незнайомців і звичайно потрібно якийсь час, щоб їх пильність ослабла. Ці собаки завжди на сторожі і не пропустять нічого з того, що відбувається навколо, тому з них виходять прекрасні охоронці. Містити вівчарку можна в міській квартирі. Собака легко пристосовується до домашньої обстановки і швидко стає частиною родини.
Інструкція
1
Відведіть собаці місце в квартирі. На підлогу необхідно постелити невеликий щільний килимок, який добре піддається чищенню. Якщо вам дозволяє площа, тоді можна влаштувати для неї бокс або клітку.
2
Підготуйте дві миски: одну для їжі, другу - для води. Не забувайте стежити за тим, щоб у вашого вихованця завжди була свіжа вода і чисті миски.
3
Харчуванню собаки необхідно приділити особливу увагу. Воно має бути збалансованим і повноцінним, оскільки є основою міцного здоров'я і відмінної фізичної форми тварини. Перш ніж сформувати раціон годівлі, порадьтеся з фахівцями. Вони детально розкажуть вам про переваги і недоліки сухих і натуральних кормів. Крім того, до будь-якого виду корму потрібно додавати сирі овочі, фрукти і варені крупи.
4
Активний рух для собаки так само важливо, як і гарна їжа. Німецька вівчарка відчуває потребу пробігти в день кілька кілометрів. Якщо не давати виходу її активності, тоді вона стає неслухняною, неспокійною і просто непередбачуваною. Спокійні прогулянки в місті на повідку заподіюють шкоду інтелекту, а також м'язам собаки. Знайдіть для неї місце, де вона може досхочу побігати.
5
Після повернення з прогулянки собаку необхідно ретельно оглянути. Дуже важливо перевірити, чи не пошкоджені лапи якимись колючими або ріжучими предметами.
6
Через щільності волосяного покриву німецьку вівчарку в період линьки слід щодня розчісувати. Шкіра собаки виділяє маслянисту субстанцію по всій поверхні тіла, яка служить для захисту від холоду і дощу. При купанні маслянистий шар змивається, тому занадто часте миття з шампунем швидше шкідливо, ніж корисно. Постійно мити тварину немає необхідності, ви можете лише чистити їй лапи після прогулянки.
7
Правильна дресирування собаки цієї породи має дуже велике значення. Вона неможлива без винагороди. Постарайтеся пригощати улюбленця чимось смачним за кожну виконану команду.