Як зібрати багаж.

Подорожі найчастіше викликають приємні емоції. Однак перш ніж опинитися на сонячному пляжі або в снігових горах, потрібно зібрати свій багаж. Щоб всі речі вмістилися у валізу або сумку, слід укладати їх, керуючись певним принципом.
Вам знадобиться
  • - валіза/сумка;
  • - цигарковий папір;
  • - мішечки для білизни.
Інструкція
1
Подумайте, які речі вам знадобляться у відпустці або відрядженні. Не забудьте взяти з собою теплий одяг, навіть якщо ви їсте в жарку країну. Найкраще підібрати гардероб таким чином, щоб його предмети поєднувалися один з одним по стилю і квітам. Це дозволить вам скласти велику кількість різних комплектів. Розкладіть всі речі на зручній поверхні. Тепер, коли ви бачите обсяги майбутніх зборів, вирішите, який валізу вам знадобиться.
2
Складайте одяг шарами. Це дозволить заощадити місце і запобіжить м'яття тканин. Найкраще в подорож брати одяг з немнущіхся матеріалів: кашеміру, льону з фіброю, бавовни з еластаном і т.д.
3
На дно валізи покладіть найважчі речі, наприклад, взуття. Це дозволить вам зберегти в цілості крихкі і тонкі предмети багажу. Якщо ви не хочете по приїзду витрачати час на прасування суконь і брюк, покладіть їх у розгорнутому вигляді на шар важких речей і залиште краю «зовні». Всі інші речі кладіть зверху, лише потім загніть краю суконь і брюк.
4
На важкий шар речей покладіть тонку й делікатну одяг. Якщо ви боїтеся, що вона може зіпсуватися від зіткнення з іншими речами і фурнітурою, то прокладете їх цигарковим папером. Нижня білизна найкраще покласти в окремий мішечок.
5
Наступний шар знову повинен складатися з важких речей. Такий принцип формування багажу допоможе запобігти пошкодженню речей, що знаходяться посередині.
6
Збираючи валізу, намагайтеся заповнити всі його простір. У ньому не повинно залишитися ні сантиметра вільного місця, при цьому речей має бути стільки, щоб вони спокійно вмістилися в сумці. Для економії місця можна згортати весь одяг в рулони.
Корисна порада
Перш ніж почати збирати свій багаж, напишіть повний список речей, які вам знадобляться у подорожі. Так вам не доведеться по кілька разів перекладати речі у валізу і назад.