Як зустріти нареченого і наречену батькам. Як правильно мама нареченої зустрічає нареченого.

День весілля - знаменний і хвилюючий не тільки для молодят, але і для їх батьків. Найчастіше тата й мами молодих переживають набагато більше самих молодят. А адже на весіллі потрібно виконати безліч традиційних ритуалів. Один з них - зустріч нареченого і нареченої батьками. Як правильно зустріти молодих?
Вам знадобиться
  • - шампанське;
  • - келихи;
  • - весільний коровай;
  • - сіль;
  • - рушник;
  • - квіти;
  • - рожеві пелюстки;
  • - ікона;
  • - накритий стіл.
Інструкція
1
Традиційно після реєстрації шлюбу молодята їдуть в будинок батьків нареченого, адже вони приймають молоду дружину в свою сім'ю. Якщо дозволяють погодні умови, зустрічайте молодих біля під'їзду або біля хвіртки, якщо ви - щасливі власники приватного будинку. Це дозволить не створювати штовханину в прихожей, адже молодята приїдуть не одні, а з гостямі.Проізнесіте вітальну промову. Вона повинна бути короткою і душевної. Привітайте дітей з одруженням, скажіть про те, як раді бачити молодих, про те, що благословляєте їх союз. Якщо наречені віруючі, благословіть їх іконою. Це має нагадати молодим про духовність і фортеці християнської родини.
2
Зустрічайте молодих хлібом-сіллю. Весільний коровай є символом достатку і благополуччя. Придбайте його або спечіть своїми силами. Коровай кладеться на рушник - спеціальний рушник з орнаментом. Запропонуйте молодим по черзі відкусити від короваю, хто відкусить більше, той і буде лідером в родині. Потім молодята повинні вмочити шматочки короваю в сіль і пригостити один одного. Так вони «солять один одному, щоб у подальшій подружнього життя не солити. Обійдіть решти приїхали гостей і почастуєте весільним короваєм. Це покладе початок гостинності новоствореної семьі.Поднесіте молодим напій, щоб запити солоний коровай. Після того, як наречені вип'ють, вони повинні розбити келихи на щастя, кинувши їх через ліве плече. Можна не пити до дна, а лише пригубити, виплеснув залишки в народ.
3
Після частування короваєм запрошуйте молодих і гостей в будинок. Приготуйте заздалегідь рожеві пелюстки або конфетті і попросіть гостей обсипати ними молодят на порозі будинку. Можна влаштувати нареченим веселий конкурс, але випробування не повинно бути тривалим. пам'ятайте, що новоспечений чоловік вже пройшов церемонію викупу невести.Можно провести наступний ритуал: на поріг покладіть замок, і наречений, піднявши наречену на руки, переступить через нього. Замок закрийте, а ключ від нього викинете в вікно - це означає, що з холостим життям покінчено назавжди.
4
Запросіть молодих і гостей за стіл. Обов'язково поставте на стіл шампанське. Приготуйте декілька легких закусок, запропонуйте гостям фрукти та солодощі. Їжа не повинна бути багатою, адже святкування весілля продовжиться в ресторані. Краще, якщо стіл буде накритий у вигляді фуршету. Підніміть тост за молодих, привітайте їх і запропонуйте привітати гостям. Застілля не повинно тривати довго. Пам'ятайте, що всі настанови і вітальні промови ви зможете виголосити під час весільного бенкету в ресторане.Еслі раптом щось пішло не так, як планувалося, не губіться і не переживайте. Запорука успішного свята - гарний настрій і щира любов молодят, а не суворе дотримання сценарію і традицій.
Зверніть увагу
Існує традиція - обсипати молодих при вході в будинок крупою, щоб відігнати нечисту силу. Краще цього не робити, так як невелике задоволення для молодих - витягати дрібні крупинки з-під весільного наряду та із зачіски нареченої.
Корисна порада
При зустрічі молодих ви можете тримати в руках свічки, які є символом того, що молодят виростили ви.