Як відключити автоматичну перезавантаження системи.

Жоден користувач не застрахований від появи на моніторі так званого «синього екрану смерті». При збої в системі комп'ютер перезавантажується, при цьому користувач не завжди встигає ознайомитися з інформацією про саму помилку. Функцію автоматичного перезавантаження системи можна відключити.
Інструкція
1
За порядок дій, виконуваних системою при виникненні збоїв, відповідає компонент «Система». Викликати його можна кількома способами. Відкрийте «Панель управління» через меню «Пуск». В категорії «Продуктивність і обслуговування» клікніть по значку «Система». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, даний значок доступний відразу.
2
Інший спосіб: перейдіть на «Робочий стіл» і клікніть правою кнопкою миші по елементу «Мій комп'ютер». Виберіть у спадному списку останній пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно «Властивості системи».
3
У вікні, перейдіть на вкладку «Додатково». В групі «Завантаження і відновлення» (розташована внизу вікна) натисніть на кнопку "Параметри". Ця дія викличе додаткове діалогове вікно «Завантаження і відновлення».
4
Знайдіть в центральній частині вікна групу «Відмова системи» та переконайтеся, що маркер в поле «Виконати автоматичну перезавантаження» не варто. Якщо маркер встановлено, зніміть його, клікнувши по полю лівої кнопкою миші.
5
Додатково можете відзначити поле «Записати подію в системний журнал», щоб у вас була можливість при необхідності ознайомитися з потрібними даними. Натисніть на кнопку ОК, щоб закрити вікно «Завантаження і відновлення», закрийте вікно «Властивості системи».
6
Щоб ознайомитися з даними, що містяться в журналі подій, відкрийте через меню «Пуск» «Панель управління». В категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Адміністрування». З наявних ярликів виберіть «Перегляд подій». Відкриється нове вікно.
7
У лівій частині вікна виділіть за допомогою лівої кнопки миші рядок «Система», дочекайтеся, коли сформується список подій, записаних в журнал. Для перегляду повідомлення про ту чи іншу подію двічі клікніть лівою кнопкою миші по потрібному рядку в правій частині вікна. Інший варіант: клікніть по події правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає пункт «Властивості».