Як можна налаштовувати шестиструнную гітару самостійно.

Є кілька способів настройки гітари. Кожен гітарист вибирає той, який йому найбільш зручний. Є навіть ті, хто володіє абсолютним слухом - їм достатньо просто смикнути кожну струну, щоб зрозуміти, куди її потрібно підлаштувати і наскільки. Необхідно відразу зазначити, що розглядатися буде спосіб налаштування шестиструнної гітари в класичний лад.
Вам знадобиться
  • Музичний інструмент, в правильності настройки якого ви впевнені.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно знайти щось, що зможе послужити вам як камертона. Для цих цілей підійде як безпосередньо сам камертон, так і будь-який музичний інструмент, в правильності настройки якого ви впевнені. Наприклад, фортепіано. Розглянемо випадок, коли у вас в наявності є фортепіано або друга гітара, яка вже налаштована.
2
Смикніть першу струну налаштованої гітари або натисніть клавішу ми на фортепіано. Одночасно з цим дерните першу струну вашої ненастроенной гітари. Уважно прислухайтеся і постарайтеся зрозуміти, чи однаково звучать ноти. Однакові звуки разом чуються як єдине, рівне коливання без биття.
3
Якщо ви чуєте, що ці два звуки різні, почніть видавати їх по черзі і визначте, вище або нижче звучить струна на вашій ненастроенной гітарі. Якщо вище, почніть плавно її послаблювати доти, поки звуки не стануть однаковими. Якщо нижче, то плавно натягайте струну.
4
Коли ваша перша струна буде налаштована, далі ви можете налаштувати інші струни під неї, не користуючись сторонніми інструментами. Затисніть другу струну на п'ятому ладу і витягніть звук з першої і другої струни одночасно. І в цей раз вам знову необхідно отримати однаковий звук. Але не підлаштовувати першу струну, вона у вас прийнята зараз за еталон. Ослабьте або підтягніть другу, залежно від того, вище або нижче вона звучить в порівнянні з першою (коли затиснута на п'ятому ладу).
5
Після того, як ви з цим впоралися, затисніть третю струну на четвертому ладу і виконайте операцію, аналогічну вищеописаної, але вже з другої і третьої струнами.
6
Затисніть четверту струну на п'ятому ладу, і отримаєте таким же чином її однотонне звучання з відкритою третьої струною.
7
Аналогічно налаштуйте п'яту струну щодо четвертої (п'ята струна при цьому заживає на п'ятому ладу), а потім шосту щодо п'ятої (шоста при цьому також затискається на п'ятому ладу).
8
При необхідності, повторіть всі пункти з 4 по 7 для уточнення настройки.
Зверніть увагу
Тепер безпосередньо до налаштування гітари. Йтиметься про шестиструнної гітарі. Налаштувати гітару - означає змусити кожну струну гітари звучати строго певним чином. Є через по частоті звуку. Для тих хто не володіє ідеальним слухом зробити ...
Корисна порада
Як налаштувати шестиструнної гітару? Стандартний лад у 6-ти струнної гітари виглядає наступним чином 1-я струна гітари, притиснута на 5-том ладу, налаштовується по камертону Ля 1-ї октави. Налаштування шестиструнної гітари. Камертон - еталон висоти звуку (буває вилочкової і Духовий). Головне при використання цього способу провести регулювання першої струни гітари E (Мі).