Як збільшити гучність на мобільному телефоні. програма для збільшення гучності на телефоні.

Мобільні телефони, що продаються в даний час, мають безліч додаткових функцій, таких, як зйомка фото і відео, перегляд відео, прослуховування радіо та музики. Для збільшення гучності музики, яку ви слухаєте на мобільному телефоні, ви можете використовувати один з декількох простих способів.
Інструкція
1
В першу чергу, використовуйте еквалайзер в вашому мобільному телефоні. У всіх телефонах, що програють mp3-файли, є плеєр, в якому присутній настройка частот відтворення. Встановивши їх на максимум, ви досягнете збільшення гучності на двадцять-двадцять п'ять відсотків. Здійсніть це дія, після чого переходите до наступного кроку.
2
Для збільшення гучності відтворення ви можете змінити гучність вихідного треку. Для цього ви можете використовувати або програму, що забезпечує збільшення гучності у ряду композицій відразу, або скористатися спеціалізованим аудіо редактором. Найбільш простий програмою для збільшення звуку у кількох треків відразу є Mp3Gain. Запустіть цю програму, після чого додайте в чергу редагування треки, призначені для відтворення на телефоні. Встановіть потрібне збільшення гучності і протестуйте результат. Після цього застосуйте настройку і збережете всі треки як копії вихідних.
3
Для редагування музики за допомогою аудіо редактора ви можете використовувати Adobe Audition або Sony Sound Forge. Дані додатки мають високим функціоналом і якістю компресії, достатнім для редагування без втрати якості. Завантажте файл в робочу область і виділіть його. Після цього зайдіть в меню «Ефекти» та виберіть ефект «Графічний еквалайзер». Відрегу- таким чином, щоб частоти були збільшені. Якщо ви збираєтеся використовувати мелодію для рингтону, вам буде потрібно збільшити високі і середні частоти. Після цього застосуйте зміни і використовуйте ефекти «Збільшення гучності» або «Нормалізація», щоб збільшити гучність відтворення. Виконуйте збільшення гучності покроково, на п'ять відсотків у кожен крок і прослуховуйте результат. Після досягнення бажаної гучності збережіть трек як копію вихідного і скопіюйте на мобільний.
Якщо на телефон надійшов дзвінок, але при відповіді ви погано чуєте свого співрозмовника, варто провести ряд налаштувань гучності на мобільному пристрої. Так само існує алгоритм дій для того, щоб додати гучність для найкращого звучання музичного програвача.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Меню» в стільниковому телефоні.
2
Виберете вкладку "Налаштування" і натисніть на клавішу вибору.
3
Знайдіть наступну вкладку «Налаштування телефону» та натисніть знову «вибір».
4
Погортайте вниз, використовуючи верхню чи нижню стрілку на панелі телефону, і знайдіть вкладку «Гучність і звук».
5
Тепер переміщайте шкалу, використовуючи стрілки, щоб вибрати гучність і натисніть «Зберегти» або застосувати настройки для телефону.
Зверніть увагу
Ніколи не ставте дзвінок телефону і звук при розмові на повну гучність. Це шкідливо для організму людини, а також і в момент розмови багато хто зможе почути ваш діалог.
Корисна порада
Коли вам телефонують, але при відповіді ви не чуєте свого співрозмовника, можна швидко налаштувати гучність. Для цього, натисніть на верхню бічну клавішу, яка позначає динаміки, і ви відразу ж отримаєте бажаний результат.