Як збільшити ping.

При грі в режимі онлайн одним з важливих показників є пінг. Пінг - це час, за який інформація доходить до сервера і назад. Для його збільшення ви можете один з декількох нескладних способів.
Інструкція
1
Основними чинниками, що впливають на швидкість пинга, є швидкість з'єднання, завантаженість чинного каналу підключення до мережі, а також навантаженість комп'ютера і налаштування гри. Впливаючи на кожний з цих параметрів, ви можете зменшити або збільшити пінг.
2
Найбільш дієвим способом надання істотного впливу на швидкість діючого з'єднання є зміна швидкості каналу доступу до мережі. Це можливо в разі зміни тарифного плану. Для зменшення пінгу вибирайте найбільш швидкісний тарифний план, відповідно, для збільшення вибирайте найбільш повільний варіант підключення до мережі.
3
Ви також можете зменшити швидкість, що виділяється для гри, запустивши закачування в менеджерах завантажень, а також в торрент-клієнтах, які у вас є в наявності, на максимальну швидкість. При використанні даних додатків не тільки надайте максимальний пріоритет для діючих завантажень, а й зніміть обмеження по швидкості, якщо воно виставлено. Пам'ятайте, що чим більше програм використовують підключення до мережі, тим вище пінг.
4
Налаштуйте операційну систему, яку ви використовуєте, на використання максимуму візуальних ефектів. Запустіть одночасно з грою програми, які вимагають велику кількість ресурсів системи. В цьому випадку на комп'ютер надаватиметься навантаження настільки велика, що пінг буде набагато вище нормального.
5
Встановіть максимальні параметри для налаштувань відео у вашій грі. Дане дію надає той же вплив, що і попередній крок, створюючи додаткове навантаження на комп'ютер. Відповідно, для зменшення пінгу вам буде потрібно мінімізувати завантаження комп'ютера, звівши до абсолютного мінімуму настройки відео в грі і кількість додатків, запущених одночасно з грою.