Як зробити ескіз.

Напевно вам хоча б іноді приходять в голову різноманітні ідеї красивих суконь та інших предметів одягу, які ви б хотіли мати, але не знаєте, де придбати. Найчастіше такі ідеї залишаються не втіленими тільки тому, що їх создательніци не знають, як перетворити створену в думках річ в справжню. Першим кроком до матеріалізації ідеї речі є її ескіз на папері. Ескіз особливо важливий, коли річ потрібно зшити не собі, а другу чи клієнту - і в цьому випадку попередньо потрібно показати людині ескіз його майбутнього костюма. Навіть якщо ви вважаєте, що не вмієте малювати - не проблема.
Інструкція
1
Одяг повторює контури і пропорції тіла, відповідно, ви повинні мати уявлення про те, як побудовано людське тіло - це допоможе побудувати грамотний ескіз.
2
Побудова пропорцій починається з голови. Висота від підлоги до підборіддя у людини дорівнює 6,5 його голів - тобто, пропорції людського тіла по відношенню до голови дорівнюють 7,5: 1. Також можна використовувати пропорцію 8,5: 1. Така пропорція подовжує ноги моделі на ескізі і робить малюнок більш витонченим.
3
Жіноча фігура більш плавна, ніж чоловіча. Малюючи ескіз чоловічого костюма, пам'ятайте про те, що у чоловіків плечі ширше, ніж стегна, а фігура більш незграбна, ніж жіноча. У жінок, навпаки, стегна ширше, ніж плечі.
4
Перш, ніж малювати силует фігури, накидайте допоміжний «каркас» тулуба, попередньо зробивши 8 відміток на аркуші А4 з рівними відстанями.
5
Намалюйте яйцеподібну фігуру голови, звужується вниз прямокутник торса, злегка конусоподібні форми кінцівок. Суглоби кінцівок намалюйте у вигляді кружечків. Утворені форми обведіть плавним контуром - вони допоможуть реалістично уявити фігуру людини.
6
Після цього починайте моделювати планований костюм на схематичною фігурі. В ескізі не варто промальовувати найдрібніші деталі - досить зробити достовірне і красиве зображення того, що ви плануєте зшити.
7
Визначте начерком тип фасону і крою костюма або сукні, додайте пару деталей, подкорректируйте силует. Ваш ескіз готовий.