Як відкрити пейнтбол-клуб.

Пейнтбол - вид діяльності, який дозволяє людям удосконалювати свої спортивні навички та просто добре відпочивати. Відкриття пейнтбольного клубу може бути гарною ідеєю, особливо якщо в окрузі більше немає подібних установ.
Інструкція
1
Дослідіть вже відкрилися пейнтбол-клуби та ігрові парки. Перевірте їх зручності, пакети послуг, концепції проведення ігор і використовувані види обладнання. Візьміть до відома все, що вам сподобається і працює належним чином. Ви навіть можете поговорити з клієнтами і поцікавитися, що їм подобається, а що ні, як це можна покращити.
2
Створіть вашу власну концепцію клубу, щоб вона виглядала привабливою і унікальною. Ви можете придумати арену для боїв у вигляді джунглів, цирку, аквапарку і так далі. Вирішіть, якого напрямку краще дотримуватися, і напишіть план. Створіть кілька ескізів перешкод, бар'єрів та іншої атрибутики, яка може поєднуватися з обраної тематикою.
3
Знайдіть ділянку землі, який відповідатиме вашим потребам. Купуйте або орендуйте його. Розставте перешкоди, бар'єри і такі-яких прикраси в міру необхідності. Не забудьте організувати офіс, де здійснюватимуться всі грошові транзакції. Ви можете також розглянути створення невеликого кафе для продажу легких закусок і напоїв, оскільки під час гри в пейнтбол у гравців буде підвищуватися апетит.
4
Придбайте обладнання для гри в пейнтбол, яке здаватиметься в оренду для використання у вашому клубі. Переконайтеся, що ви отримуєте широкий спектр товарів, і вони мають все необхідне для задоволення потреб клієнтів. Спецодяг повинен бути різних розмірів, щоб завжди було, з чого вибрати. Те ж саме відноситься до різноманітних по виду рушницям і пістолетів, різнобарвним кулькам з фарбою.
5
Створіть рекламні листівки і зверніться до студентів і спортсменам, щоб ті змогли поширювати їх у відвідуваних установах. Повідомте про відкриття нового пенйтбол-клубу в місцевих ЗМІ. Пам'ятайте, що від думки перших клієнтів може залежати подальша доля та популярність вашої установи.