Як відкрити гольф-клуб.

Відкриття гольф-клубу є мрією багатьох професійних гравців. Ви можете побудувати бізнес, присвячений вашому улюбленого виду спорту. З правильною підготовкою і терпінням він може стати дуже прибутковим, оскільки вашими клієнтами будуть чоловіки і жінки всіх вікових груп.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - фінансування;
  • - ліцензії та дозволи;
  • - поставщики інвентарю;
  • - співробітники ;
  • - реклама.
Інструкція
1
Оберіть послуги, які ви запропонуєте клієнтам та обладнання, яке буде використовуватися. Ви можете придбати землю для організації ігрового поля, а можна обладнати його в спеціальному тренувальному павільйоні. Якщо організувати поле не виходить, можна просто відкрити спеціалізований магазин, який продає обладнання для гольф-клубів.
2
Придумайте помітну назву для гольф-клубу. Занадто поширені назви можна легко забути або переплутати з найменуваннями інших підприємств. Унікальне назва клубу допоможе гравцям у гольф запам'ятати саме ваше заклад.
3
Створіть бізнес-план, детально розписавши всі пріоритетні завдання і кінцеву мету бізнесу. Він повинен також включати в себе ваші стратегії та планування бюджету. Безкоштовні зразки бізнес-планів можна знайти в інтернеті.
4
Оформіть кредит для малого бізнесу у фінансовій установі за вашим вибором. Вам знадобиться стартовий капітал на купівлю чи оренду будівлі, придбання інвентарю, оплату ліцензій та держмита, додаткові витрати і формування клієнтської бази. Розгляньте інші джерела фінансування, якщо банк відмовляє у видачі позики. Зверніться по допомогу до родичів, друзів і всім, хто поділяє вашу ідею. Відвідайте місцеву торгово-промислову палату і спробуйте скористатися її послугами.
5
Отримайте місцеві та державні дозволи та ліцензії на ведення бізнесу, відвідавши місцеві органи самоврядування. Вимоги різняться в залежності від вашої країни, області та муніципалітету. Дізнайтеся, як отримати федеральний ідентифікаційний номер платника податків, відвідавши веб-сайт податкової служби.
6
Знайдіть постачальників, які зможуть надати вам обладнання для гри в гольф. Ви можете виявити цю інформацію в інтернеті або тематичних паперових виданнях.
7
Опублікуйте оголошення про вакансії в місцевих газетних виданнях і сайтах з працевлаштування. Ідеальні кандидати повинні бути досвідченими гравцями в гольф, щоб належним чином обслуговувати установу і допомагати клієнтам освоювати даний вид спорту. Організуйте урочисте відкриття клубу. Рекламуйте його у всіх місцевих ЗМІ.