Як зробити заміну магнітоли.

Самостійно замінити магнітолу в автомобілі цілком реально, вона потрібно володіти деякими знаннями. До даного заходу необхідно поставитися відповідально. В іншому випадку якість підключення буде неабияк кульгати.
Інструкція
1
Практично всі автомобілі європейського виробництва мають нішу для магнітол стандарту 1DIN. Саме такі автомагнітоли набули найбільшого поширення в наш час. Для початку вам необхідно демонтувати старе головний пристрій. Для цієї мети вам знадобляться спеціальні тонкі пластини, які зазвичай йдуть в комплекті з апаратом. З їх допомогою вийміть магнітолу з кріплення. Потім залишається тільки від'єднати всі дроти, які до неї підходять.
2
Далі можете переходити до установки нового пристрою. Кріпити автомагнітолу ви миєте двома способами: фронтовим кріпленням і звичайним боковим кріпленням. Кріплення першим способом зазвичай використовується при установці моделей стандарту 1DIN. Саме вони мають раму в стандартній комплектації.
3
Якщо ви вирішили встановити головний пристрій другим способом, то для початку помістіть держатель в гніздо, а потім вже вставте підключену магнітолу в монтажну раму. Закріпіть її за допомогою спеціальних фіксаторів. Магнітолу також необхідно закріпити і з боків. Для цієї мети в комплекті обов'язково повинні бути присутніми гвинти. Зіставте отвори на кронштейні і на магнітолі і вкрутіть гвинти.
4
Бувають випадки, коли роз'єм і дроти для установки відсутні. У даній ситуації вам доведеться зайнятися прокладкою проводів. Найкраще їх вести під обшивкою салону. Для живлення головного пристрою потрібно прокласти 3 дроти. Два з них мають бути позитивними, а третій - мінус. Червоний дріт відповідатиме за основне живлення. Найчастіше його підключають до замку запалювання. Система в даному випадку не буде розряджати акумулятор. Жовтий плюсової провід відповідатиме за пам'ять самої магнітоли.
5
Якщо у вашому автомобілі передбачено нестандартний роз'єм, який підходить тільки до штатних магнітол, то ви можете вирішити проблему, підключивши пристрій за допомогою спеціального перехідника.