Як проводити рік зайця.

Вважається, що рік, що минає необхідно проводити, щоб «задобрити» знак справжнього, а також і майбутнього покровителя - Дракона. Нехтувати цим не варто, слід знати навіть деякі дати для проведення тих чи інших заходів для проводів року зайця.
Інструкція
1
Прання та уборкаТакой текстиль як скатертини, фіранки, постільна білизна слід прати 20, 21, 22 і 29-30 грудня. Розвішуйте білизна акуратно. Гладити найкраще 27-30 числа. Обов'язково зробіть генеральне прибирання, викиньте всі непотрібні речі. При цьому, не замислюючись, прощайтеся з тими предметами, які вам не потрібні. Звільніть по максимуму місце в шафах, тумбах, комодах для нових речей. Інакше нова елегантна блузка може і не потрапити в ваш шафа швидко, а нова сяюча каструля відрізати на вашу плиту. Якщо все ж якісь предмети дороги для вас, і ви не зможете позбавитися від них, відведіть їм затишний куток. Після закінчення прибирання проведіть ритуал очищення простору. Для цього вам буде потрібно церковна свічка або ароматичні палички.
2
Краса і молодостьУделіте увагу своїй зовнішності. Почніть робити косметичні процедури за кілька тижнів до Нового року. Всі вони підуть на користь і значно поліпшать зовнішній вигляд. Виберіть день і складіть список того, що вам не подобається у вашій зовнішності. Прочитайте його і спаліть. Спалюючи, уявляйте, як з вогнем «йдуть» зайві кілограми, сутула спина і т.д. Уявіть себе в новому вигляді. Обов'язково зробіть нову стрижку, вона неодмінно буде до лиця.
3
СтолДля дизайну новорічного столу використовуйте срібні сільнички та інші сріблясті матеріали. Це сподобається і Коту, і Дракону. Не бійтеся експериментувати при приготуванні страв. Покровитель минає буде до вас прихильний, і всі святкові явства повинні вийти дуже смачними.
4
Не забудьте попрощатися заздалегідь з роком, що минає. Згадайте все хороше, що сталося з вами за цей рік. Попросіть вибачення у тих, кого ви, можливо, образили. Віддайте борги. Завершіть незакінчені справи і зі спокійною душею і чистою совістю зустрічайте Новий рік.
Утренник - це свято для дітей. А ось для дорослих - це зазвичай головний біль. Але все ж проводити такі заходи потрібно, адже ніщо не може зрівнятися з щасливою посмішкою дитини.
Вам знадобиться
  • Відкрити в собі організаторські здібності, закупити сувеніри, придумати конкурси та завдання для дітей.
Інструкція
1
Напишіть сценарій майбутнього свята. Попросіть завідуючу садочка допомогти провести батьківські збори. Оголосіть дату утренника. Повідомте, що поучаствовать повинні всі, в тій чи іншій мірі. Хтось безпосередньо в організації, хтось матеріально, хтось в роботі з дітьми. Звичайно, не завжди батьки виявляють ініціативу. Але, коли вибору немає, то доводиться погоджуватися. Хоча іноді й силу переконання проявляти не потрібно - адміністрація садочка сама ставить перед фактом, що захід відбудеться. А проводити його завжди краще за заздалегідь продуманим планом, інакше можете отримати непередбачений результат.
2
Зробіть утренник костюмованим. Коли сценарій в загальних рисах створений, потрібно обміркувати, як зробити дію запомінающімя для дітей. А який дитина не любить в кого-небудь перевтілюватися? Тому велика кількість зайчиків, ведмедиків, принцес, різних героїв фільмів і мультиків вам буде забезпечено.
3
Роздайте батькам завдання. Вони можуть зібрати гроші і закупити сувеніри (солодкі подарунки та маленькі іграшки), придумати різні, веселі конкурси та сценки, провести репетиції. Будинки малюкам можуть допомогти вибрати і вивчити віршики та пісеньки. Може бути дуже забавно обіграти сценку із якоїсь казки, задіюючи і дорослих і дітей.
4
Проведіть репетицію. Це потрібно зробити не для дорослих, а для дітей. Просто, щоб вони не соромилися і не злякалися (зовсім маленькі представники дитячого садка можуть і заплакати). Для закріплення можете потренуватися пару раз. Так хлопці зможуть відчути обстановку свята і подолати скутість. Не сваріть дітей, вони повинні зрозуміти, що вам теж весело. І в цілому, уникайте усіляких конфліктів - з малюками говорите спокійно, з їх батьками шукайте компроміси. Інакше організація не вдасться.
5
Таким чином, у призначений день вам залишиться тільки діяти за планом. Звичайно, не виключені деякі несподіванки (може хтось захворіти або розгубитися), але ви не панікуйте. Завжди можна дійових осіб кимось замінити. А коли утренник закінчиться можете зітхнути спокійно! Але тільки до наступного разу.