Як полюбити дитину чоловіка.

На жаль, не всі знаходять своє щастя ще в юності і залишаються разом назавжди. Сучасний ритм життя змушує людей поспішати, вступати в ранні шлюби, помилятися і розлучатися. Тому немає нічого дивного в тому, що одного разу ви зустрінете чоловіка своєї мрії, що має своєрідний багаж з минулого у вигляді дитини і колишньої дружини.
Інструкція
1
Не зліться. Не потрібно марно дратуватися на минуле чоловіка і на його дитину. Дітей потрібно сприймати як даність. Їх не можна забути і викинути з життя. Як би чоловік не любив вас, він не перестане бути батьком. Тому найкращим виходом для вас буде змиритися зі сформованою ситуацією.
2
Чи не ставте умов. Ні в якому разі не забороняйте чоловікові бачитися з дитиною. Він вас все одно не послухає. І якщо ви все ж поставите чоловікові якийсь ультиматум, то чекайте, що він або буде зустрічатися з дитиною відкрито і на зло вам, або стане обманювати і робити це непомітно. Перш ніж що то забороняти, задумайтеся, а якби ваша дитина опинився на місці того малюка. Невже вам сподобалося б, що його благополуччя залежить від іншої жінки? Обов'язково приміряйте ситуацію на себе, перш ніж приймати якісь рішення.
3
Зізнайтеся собі, що ви негативно ставитеся до дитини не через того, що він взагалі є. Причина вашої злості лежить в ревнощі чоловіка до його колишній дружині. Але ж їх відносини закінчені, і він любить вас. А дитина для вас зовсім не чужа, навпаки, - ви повинні бути до нього добрі, адже це продовження вашого коханого чоловіка. Будьте впевнені в собі і не псуйте життя ні в чому не винного дитини через свою ревнощів.
4
Попросіть чоловіка привести дитину до вас додому. Пограйте його і постарайтеся завоювати його довіру. Це не тільки налагодить ваші відносини, але переконає вашого чоловіка ще раз, що він зробив правильний вибір. І прагнете якомога частіше проводити час втрьох, інакше у вашого чоловіка з'явиться частина життя, в якій вам немає місця. Прийміть його дитини якщо не по доброті душевній, то хоча б заради того, щоб ваш шлюб не дав тріщину.
5
Часті дружні зустрічі з дитиною повинні привести до вашого зближенню. У цей момент потрібно почати ставитися до нього, як новому члену вашої родини. Задумайтесь, як має бути будуть щасливі ваші діти, якщо у них буде старший брат або сестра. Та й спілкування чоловіка з дитиною дасть вам упевненість в тому, що хоча б у одного з вас є досвід виховання. І завжди пам'ятайте, що не можна позбавляти, нехай і чужого вам чоловічка, дитинства.
Зверніть увагу
Можливо, дитина вашого чоловіка буде ставитися до вас, як до розлучниці їх родини. Постарайтеся пояснити, що ні ви винні в розлученні її батьків. І ніколи не відзивайтеся погано про його матері. У всякому разі, не можна ображати колишню дружину улюбленого при дитині.
Корисна порада
Щоб знайти спільну мову з дитиною, постарайтеся спілкуватися з ним на рівних і ніколи не демонструйте йому, що він зайвий.