Як роздрукувати дзеркально. Як у текстовому редакторі зробити дзеркальне.

Для безлічі друкованих видань - книг, брошур, журналів - існує певний принцип оформлення тексту на сторінці. Текст знаходиться з обох сторін аркуша, ліве поле парного листа по ширині одно правому полю непарного листа. Такі поля називаються дзеркальними. Щоб роздрукувати документ з дзеркальними полями, необхідно правильно оформити його в текстовому редакторі.
Інструкція
1
У програмі Microsoft Office Word для оформлення полів існують свої інструменти. Якщо вам складно працювати з полями, не знаючи їх чітких меж, зробіть поля видимими. Для цього натисніть кнопку Microsoft Office (кругла кнопка в лівому верхньому кутку документа) і виберіть у меню кнопку «Параметри Word».
2
У вікні, перейдіть в розділ «Додатково» і в групі «Показувати вміст документа» встановіть маркер в поле навпроти пункту «Показувати межі тексту». Натисніть на кнопку ОК. Поля у вашому документі стануть видимими, їх межі будуть відзначені пунктирною лінією.
3
Для створення дзеркальних полів перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки». У розділі «Параметри сторінки» натисніть кнопку-мініатюру «Поля». У розгорнулося меню клікніть лівою кнопкою миші по макету з написом «Дзеркальні». Всі сторінки вашого документа автоматично візьмуть потрібний вид.
4
Способом, описаним в третьому кроці, ви зможете домогтися того, що поля документа будуть правильно налаштовані щодо країв листа. Але не варто забувати про те, що книги видаються в палітурці. А палітурка «забирає» у полів документа певну частину. Отже, необхідно виділити додатковий простір на сторінці для плетіння (брошюровки).
5
На вкладці «Розмітка сторінки» в тому ж розділі знову натисніть кнопку «Поля» і виберіть у списку останній пункт «Настроювані поля». Перейдіть у вікні на вкладку «Поле» і знайдіть у групі «Поля» пункт «Обкладинка». Введіть у вікні розмір палітурки в сантиметрах і натисніть на кнопку ОК.
6
До кожній сторінці документа автоматично додасться відстань, необхідну для палітурки. При цьому «дзеркальність» полів не буде порушено. Параметр «двосторонній друк» задається в настройках принтера.