Як скопіювати малюнок з Word. Як скопіювати документ ворд.

Програма Microsoft Office Word призначена для введення і редагування тексту, тим не менш, в додаток вбудовані інструменти для роботи з графічними об'єктами. Малюнок, створений в документі, можна скопіювати, вирізати, перемістити, зробити більш контрастним або оформити його рамкою.
Інструкція
1
Для роботи з графічними об'єктами в документі Word використовується розділ «Ілюстрації» на вкладці «Вставка». Користувачеві доступні такі інструменти, як «Малюнок», «Кліп», «Постаті», «Діаграми» і так далі. Крім того, ви можете скопіювати будь-яке зображення з графічного редактора і вставити його в текст.
2
Вставлений в документ малюнок являє собою окремий об'єкт, навіть якщо він не виділений явно і служить тільки фоном для тексту. До такого об'єкту застосуємо звичайний принцип копіювання і вставки: виділіть малюнок, помістіть його копію в буфер обміну, а потім витягніть цю копію в іншому документі.
3
Щоб виділити малюнок у Word, клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Про те, що зображення виділено, ви зрозумієте по з'явилася навколо нього тонкій рамці, або ж малюнок подсветится світло-сірим кольором. Коли в документі виділений малюнок, курсор миші, що знаходиться в області цього малюнка, змінює свій вигляд.
4
Щоб скопіювати малюнок у буфер обміну, клікніть по зображенню правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Копіювати». Інший варіант: введіть на клавіатурі клавіші Ctrl і С. В якості альтернативи можете скористатися відповідною кнопкою-мініатюрою на панелі інструментів.
5
В потрібної вам програмі створіть новий або відкрийте вже наявний документ, в який ви хочете вставити зображення, клікніть правою кнопкою миші в робочій області документа і виберіть у спадному меню команду «Вставити». Інший варіант: введіть клавіші Ctrl і V або скористайтеся командою «Вставити» в розділі «Правка» на панелі меню.
6
Також малюнок у документі Word завжди можна просто «сфотографувати» і після обробити в графічному редакторі. Використовуйте для цього клавішу PrintScreen на клавіатурі або скористайтеся будь-якою програмою, призначеної для захоплення зображення.