Як перефарбуватися з шатенки в русяву. з шатенки в русяву в домашніх умовах.

Рано чи пізно шатенкам набридає темний колір, і вони прагнуть трохи змінити його, не змінюючи відтінок своїх локонів кардинально. Щоб під час фарбування волосся не пошкодити їх сильнодіючими хімічними фарбувальними складами, можна пофарбувати волосся в природний русявий колір, вибираючи серед розмаїття відтінків.
Інструкція
1
Дівчата, які вирішили перефарбуватися з шатенки в русяву, можуть скористатися послугами досвідченого перукаря, який підбере найбільш підходящу палітру фарбувального складу. Бажаючи заощадити, ви можете придбати якісну фарбу і зайнятися самостійним фарбуванням ваших локонів.
2
Спочатку подумайте, який відтінок русявого кольору ви хотіли б отримати в результаті. Серед багатого розмаїття варіантів русявого кольору можна вибирати від його самого світлого до найбільш темного відтінку. Найбільш складно отримати попелясто-русявий колір.
3
знебарвлюється натуральні темне волосся за допомогою спеціальних освітлювачів, а фарбованим шатенкам рекомендується змивати залишки фарбувального складу за допомогою хімічної «змиву», продающейся в багатьох вітчизняних магазинах косметики. Коли ваші локони вже трохи обесцвечени або прояснені на пару тонів, щоб перефарбувати їх в русявий колір, використовуйте звичайну фарбу з привабливим попелястим відтінком.
4
Щоб отримати русявий колір в умовах самостійного фарбування, вибирайте фарбу попелясто-русявого, попелястого або світло-русявого відтінку, яка допоможе шатенці в результаті отримати більш світлі локони. Але при бажанні забарвити натуральні локони в світлі тони з незвичайними відтінками краще довірте своє волосся фахівцеві, так як тільки перукар зможе змішати кілька різних фарб, що дозволить у результаті отримати красивий і насичений колір.
5
Безпосередньо перед процедурою фарбування уважно прочитайте інструкцію, що додається до тюбика з фарбою для волосся, і точно їй випливайте. Як і при фарбуванні волосся будь-якими іншими фарбувальними складами, підготуйте склад одразу перед фарбуванням локонів. Візьміть м'яку пензлик або відслужила свій термін стару зубну щітку з щетиною з натуральних волосків і наносите розведену фарбу на волосся.
6
Ретельно профарбовують ваші пасма біля коріння і рівномірно розподіляйте пензликом фарбувальний склад по всій довжині волосся. Коли ви поступово обробите все локони, просто потримайте склад на волоссі рівно таку кількість часу, який було вказано в інструкції до фарби. Вчасно змийте фарбу, а потім промийте волосся водичкою з невеликим додаванням кількох крапель оцту, щоб русявий відтінок краще закріпився.