Як відновити захисний код на nokia.

Захисний код у мобільних телефонах служить засобом запобігання несанкціонованого доступу до меню вашого мобільного пристрою. Телефони Nokia також не є винятком.
Вам знадобиться
  • - доступ до телефону;
  • - інструкція.
Інструкція
1
Введіть стандартний код безпеки у відповідний рядок у вікні вашого мобільного телефону. За замовчуванням даний код буває 12345 або 0000, також спробуйте інші комбінації даних цифр. Кількість спроб введення необмежена. Це актуально у випадках, коли протягом часу експлуатації мобільного пристрою ви жодного разу не змінювали пароль.
2
Також перегляньте пункт «Безпека» в керівництві користувача телефоном і перегляньте точно, який пароль встановлений за замовчуванням. У разі відсутності у вас інструкції завантажте її з офіційного сайту виробника або з інших ресурсів інтернету відповідно вашої моделі. Введення коду може знадобитися при установці вами захисту файлів телефону, при скиданні його налаштувань на початкові або при виконанні інших операцій, пов'язаних з доступом до функцій управління, тому краще всього встановлюйте на дане меню той пароль, який зможете згадати надалі.
3
Віддайте ваш телефон фахівцям сервісного центру для подальшого скидання пароля. Також дана проблема в деяких, дуже рідкісних випадках, вирішується шляхом перепрошивки вашого мобільного пристрою, але тут також необхідно буде підібрати відповідну програму, зроблену конкретно під вашу модель.
4
Найкраще не ризикуйте, виконуючи дану дію самостійно, оскільки ви можете пошкодити ваш мобільний пристрій і вам, знову ж, доведеться звернутися до послуг фахівців.
5
Спробуйте згадати можливі варіанти пароля, використовуючи спеціально розроблені для цього програми. Введіть в неї можливі цифри, які ви могли задіяти, потім згенеруйте можливі комбінації, однак це може зайняти досить довгий час. Але переглянувши результати, цілком можливо, ви згадаєте пароль самі.
Корисна порада
Надалі записуйте ваші паролі.
Захисний код, встановлений в мобільних телефонах - це засіб, який запобігає несанкціонований доступ до ресурсів вашого телефону. Крім того, цей код потрібно вводити для здійснення деяких операцій з телефоном. Якщо раптом ви забули код, його можна відновити. Розглянемо таку ситуацію на прикладі марки Nokia.
Вам знадобиться
  • - інструкція до телефону.
Інструкція
1
Ви можете спробувати ввести стандартний захисний код, встановлений заводом-виробником того чи іншого мобільного пристрою. Це працює не тільки з телефонами Nokia. Так от, за замовчуванням це код 0000, 12345 або подібні комбінації.
2
Пам'ятайте, що захисний код, на відміну від pin-коду, можна вводити необмежену кількість разів, не боячись, що телефон заблокується. Однак актуальний цей варіант тільки в тому випадку, якщо ви захисний код жодного разу не міняли.
3
Можна скористатися інструкцією до телефону, щоб подивитися в пункті «Безпека», який код встановлений виробником за замовчуванням. Якщо інструкція відсутня, тоді скачайте її з офіційного сайту компанії-виробника вашого телефону. Можете подивитися і на інших спеціалізованих сайтах.
4
Вводити код безпеки може знадобитися, щоб встановити захист на той чи інший файл у вашому мобільному пристрої, скинути налаштування на заводські, виконати якісь інші операції, що стосуються управління телефоном. Тому поставтеся серйозно до вибору захисного пароля - постарайтеся, щоб він не був банальним, але в той же час, щоб ви самі могли його швидко запам'ятати.
5
Якщо згадати пароль ви так і не змогли, віддайте ваш мобільний пристрій в сервісний центр - фахівці подбають про скидання коду. У рідкісних випадках дана проблема вирішується за допомогою перепрошивки мобільного телефону. Однак в цьому випадку потрібно правильно підібрати програму, яка підійде саме до вашої моделі телефону.
6
Краще не ризикувати, виконуючи перепрошивання самостійно. Довірте цю операцію фахівцям сервісного центру, інакше може статися, що вам все одно доведеться до них звертатися для виправлення тих ушкоджень, які могла нанести перепрошивка.
7
Є такі програми, які спеціально були зроблені для підбору паролів. Як вони діють: ви вводите ті цифри, які могли входити до складу забутого вами захисного коду, а програма автоматично згенерує можливі комбінації з їх участю. Правда, це може зайняти певний (можливо, тривале) час. Однак коли ви почнете дивитися результати, може бути, ви швидко згадайте пароль.