Як вирівняти передні зуби.

Найчастіше нерівні зуби дістаються у спадок. Але буває, що в дитинстві ви вдарилися щелепою і зуби почали скривлюватися. Чи можна виправити їх положення і вирівняти передні зуби?
Інструкція
1
Звичайно, піклуватися про правильне прикусе і красивою усмішці треба ще з дитинства. Батьки повинні своєчасно звернутися до стоматолога, який підбере необхідний метод лікування. І через певний час у вашої дитини будуть красиві рівні зубки.
2
Якщо ж в дитинстві не було можливості виправити спадкову або набуту кривизну зубів, то сучасні методи дозволяють впоратися з цією проблемою в будь-який час. Зверніться до ортодонта, який допоможе вам виправити цей недолік зовнішності. Тільки перш ніж записатися на прийом, ретельно вивчіть клініку, поцікавтеся, як довго працює потрібний вам лікар, які про нього відгуки. Зайдіть спочатку на консультацію, поспілкуйтеся з медперсоналом. Якщо вас все влаштує, тоді довіряють свої зуби в їх професійні руки. Можете навіть пройтися по різних клініках і підібрати собі більш підходящого фахівця.
3
Майте на увазі, що якщо доктор запропонує вам поставити капи - знімні пластинки на кожну щелепу - цей варіант годиться тільки для закріплення результату, якщо раніше вам вже доводилося вирівнювати зуби. Справа в тому, що капи тільки утримують, а не рухають зуби в заданому положенні. Вони більше підходять для вирівнювання дитячих зубів.
4
Великою популярністю сьогодні користуються вініри - це спеціальні облицювальні пластини з кераміки. Погоджуйтеся, адже такі пристосування блискуче впораються з рішенням естетичних проблем зубів. З їх допомогою ви усунете проміжки між зубами, змініть колір емалі. Вініри наклеюються на поверхню зуба спеціальним складом. Виглядають вони природно, і процес установки їх набагато щадний, ніж протезування. Зазвичай досвідчений професіонал встановить вініри за один день.
5
Вирівнюють зуби сьогодні і за допомогою брекетів. Це спеціальні скоби, які дозволяють виправляти аномалії прикусу, видаляти проміжки між зубами, деформацію зубних рядів. Вік тут не є перешкодою. Однак якщо ви соромитеся носити металеві або пластикові брекети на лицьовій стороні, то з цієї ситуації є вихід. Замовте ортодонта лінгвальні - невидимі скоби. Їх встановлюють на внутрішній стороні зубного ряду, і вони не будуть кидатися в очі.