Як вилікувати плеврит.

Плевритом називають запалення плеври, яка є оболонкою, що вистилає грудну порожнину зсередини й покриває легені. Захворювання характеризується утворенням фібринозного нальоту на поверхні плеври або рідини (випоту) в її порожнині. Плеврит завжди вторинний, так як є наслідком багатьох хвороб. Основною причиною є проникнення в плевру патогенної мікрофлори (типу мікобактерій туберкульозу, пневмококів, стафілококів та ін.) Або порушення цілісності плеври.
Вам знадобиться
  • - вершкове масло, мед, мигдаль, насіння кропиви;
  • - листя мати-й-мачухи, м'яти, коріння солодки і оману, трава сухоцвіту болотної;
  • - липовий цвіт , березові бруньки, сік алое, мед, рослинне масло.
Інструкція
1
Лікування плевриту залежить від причин його розвитку. Так, при бактеріальної інфекції лікування проводиться антибактеріальними препаратами, а при тромбоемболії - антикоагулянтами, розчинювальними згустки крові. Показаний постільний або напівпостільний режим, застосовують протизапальні препарати - "Індометацин", "Бруфен", "Бутадион", десенсибілізуючі засоби - "Супрастин", "Тавегіл", "Димедрол", анальгетики і антибіотики.
2
При випотном плевриті проводять пункцію для видалення з плеври ексудату. Одночасно може знадобитися введення в її порожнину таких лікарських засобів, як антисептики, антибіотики, протипухлинні препарати. Також можуть ввести в плевральну порожнину глюкокортикоїди.
3
В період одужання показано фізіотерапевтичне лікування, лікувальна гімнастика, прийом лікарських трав, що значно полегшують стан, вакуумтерапія.
4
Після закінчення сьомого дня лікування запального плевриту приготуйте наступний засіб. Візьміть по 4 частини вершкового масла і меду, по 1 частини подрібненого мигдалю і насіння кропиви, ретельно перемішайте суміш, злегка остудіть і сформуйте кульки, розміром з квасолину. Остудіть на холоді отримані драже, і розсмоктуйте їх 4-5 разів на день. Курс лікування - 10-14 днів.
5
Візьміть 2 частини листя мати-й-мачухи, по 1 частини листа м'яти, кореня солодки і оману, трави сухоцвіту болотної, подрібнивши компоненти, перемішайте. Заваріть столову ложку збору склянкою окропу в термосі. Наполігши протягом години, профільтруйте. Приймайте? склянки тричі на день перед їдою.
6
Для лікування ексудативного плевриту приготуйте наступний склад. Подрібніть 50 грамів липового кольору і 150 грамів березових бруньок, залийте їх півлітра кип'яченої води, нагрівання на водяній бані до кипіння, варіть 15 хвилин. Потім процідіть. В остиглий фільтрат додайте склянку соку алое і склянку меду, потім нагрійте дану суміш на киплячій водяній бані протягом 5 хвилин, потім додайте рослинне масло. Приймайте по 30 мл 3 рази на день перед прийомом їжі.
Зверніть увагу
Плеврит може супроводжувати системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит, прогресуючі захворювання печінки і нирок, серцеву недостатність тощо.