Як лікувати синдром хребетної артерії. синдром хребетної артерії допомогу.

Синдром хребетної артерії - це порушення припливу крові до головного мозку. Як відомо, він забезпечується кров'ю двома шляхами: за допомогою сонних артерій (від 70 до 85%, забезпечують передню частину мозку) і за допомогою хребетних артерій (від 15 до 30%, забезпечують потиличну частину). Якщо з якихось причин нормальний кровотік в хребетних артеріях не відбувається, то людина починає відчувати проблеми зі здоров'ям у вигляді запаморочень, порушенні координації рухів, зниженні слуху та зору. В особливо важких випадках, справа доходить до втрати свідомості. Як лікувати синдром хребетної артерії?
Інструкція
1
Перш за все, встановіть, чи дійсно зазначені вище симптоми пов'язані з хребетними артеріями, тобто що ви страждає цим синдромом. Основний метод дослідження стану кровоносних судин - ультразвукова доплерографія (скорочено УЗДГ).
2
При підтвердженні діагнозу лікар підбирає найбільш підходящу в кожному конкретному випадку методику лікування. Головна задача - «витяжка» хребта, особливо його шийного відділу з метою усунення здавлювання артерій.
3
Найбільш швидкий і безпечний метод - аутогравітаційна терапія. Вона виробляється з використанням так званої Аутогравітаційний кушетки, регульованою так, щоб її поверхня максимально відповідала особливостям статури кожного конкретного пацієнта.
4
Мануальна терапія. Це дуже ефективний метод, але тільки за умови, якщо його проводить дійсно досвідчений, кваліфікований фахівець! Не полінуйтеся навести довідки, почитати відгуки пацієнтів.
5
Гірудотерапія, тобто лікування п'явками. Слід обов'язково враховувати, що цей спосіб протипоказаний при вагітності, онкологічних захворюваннях, відкритих формах туберкульозу і анеміях!
6
Иглорефлексотерапия. При всій ефективності цього методу, також слід враховувати, що він протипоказаний при вагітності, онкологічних та інфекційних захворюваннях, в період виснаження організму і при загостренні психічних захворювань.
7
Як правило, призначається комплексне лікування, що поєднує всі ці (або деякі) методи. У переважній більшості випадків воно дає позитивні результати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L8lmnXYuZVk
Корисна порада
З яких причин може бути порушений кровотік в хребетних артеріях? Через атеросклероз. Але цей трапляється дуже рідко. У переважній більшості випадків, кровотік порушується внаслідок різноманітних патологій хребта (наприклад, остеохондрозу), які можуть привести до здавлення артерій.