Як заборонити доступ до сайту Windows.

При налаштуванні відповідних параметрів операційна система періодично звертається до веб-вузла Windows Update, виконуючи автоматичне оновлення файлів. Якщо вам не потрібна ця функція, забороніть комп'ютеру доступ до сайту Windows.
Інструкція
1
Оновлення системних файлів здійснюється за допомогою компонента «Автоматичне оновлення». Щоб викликати його і налаштувати на власний розсуд, відкрийте через меню «Пуск» системний розділ «Панель управління». В категорії «Центр забезпечення безпеки» клікніть по шуканого значку.
2
Існує й інший спосіб виклику даного компонента. Натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows, розгорніть меню кнопкою "Всі програми", виберіть папку «Стандартні», підпапку «Службові» і клікніть в підміню лівої кнопкою миші по пункту «Центр забезпечення безпеки». У вікні, виберіть значок «Автоматичне оновлення».
3
У новому діалоговому вікні встановіть маркер в поле «Вимкнути автоматичне оновлення». Як варіант, можете вибрати і відзначити маркером пункт «Повідомляти, але не завантажувати і не встановлювати їх [оновлення] автоматично». Натисніть на кнопку застосувати, щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно «Автоматичне оновлення», натиснувши на кнопку ОК або значок [x] у правому верхньому кутку вікна.
4
Якщо ви відключаєте автоматичне оновлення і забороняєте системі звертатися до сайту Windows Update, подбайте про те, щоб на вашому комп'ютері було встановлене антивірусне програмне забезпечення, так як ваша система більше не зможе отримувати файли, які допоможуть захистити комп'ютер від нових вірусів , шкідливого ПЗ та інших загроз безпеці.
5
Антивірусні програми можна придбати в точках роздрібної торгівлі або завантажити з мережі інтернет. Залежно від політики розробника дане ПО може поширюватися як платно, так і безкоштовно. Якщо ви принципово налаштовані проти засобів безпеки Windows і додатково відключили брандмауер, встановіть разом з антивірусною програмою файервол.