Як налагодити стосунки з матір'ю.

Мама - найближча людина. Але іноді складається так, що з роками втрачається та ниточка, яка зв'язувала вас. І ви можете зловити себе на думці, що відносини з мамою вже не такі як були колись, між вами тепер прірву, що складається з недостатнього розуміння і взаємних претензій. Налагодити стосунки можна, якщо докласти до цього деякі зусилля і виявити розуміння.
Інструкція
1
Ви часто чуєте від мами нав'язливі поради, як і що робити, і через це сваритеся. Спробуйте для початку зрозуміти мотиви вашої матері. Підсвідомо вона бажає, щоб ви жили також як і вона, бо вона вже пройшла цей шлях і, мовляв, знає як краще. Даючи ті чи інші поради, вона ніби знімає з себе тривогу за вас.
2
Щоб не псувати відносини, намагайтеся просто з нею погоджуватися, а самі робіть так, як вважаєте за потрібне. Якщо раніше ви дозволяли собі зриватися на крик, то застосуєте іншу тактику. М'якість і угодовство - найкраще, що ви можете вибрати.
3
Якщо вам періодично доводиться вислуховувати, що ви абсолютно не цікавитеся ні життям, ні здоров'ям власної матері, то ваша мама, швидше за все, любить уявити себе в ролі жертви. Зрозумійте, що в глибині душі вона боїться самотності, сумнівається в собі і власної значущості для дітей.
4
Постарайтеся переконати свою маму, що вона улюблена і потрібна вам, чиніть їй знаки уваги. Якщо живете окремо, дзвоніть першим, всіляко намагайтеся цікавитися, чим вона живе. Адже погодьтеся, що щоденний, нехай п'ятихвилинний розмова по телефону про те, як у неї справи, розрядить обстановку, а також допоможе налагодити стосунки.
5
Спілкуючись по телефону з вами, мама каже про щось віддаленому і при цьому абсолютно не цікавиться, що відбувається в житті її дитини. Подумайте, швидше за все, раніше ви захотіли показати їй свою повну самостійність, побудувати окремий світ, в якому мамі немає місця. Для відновлення відносин покажіть матері, що її думка щось значить для вас. Почніть питати у неї поради, просіть допомоги в тих чи інших справах.
6
Зрозумійте, що після того, як ви подорослішали, батьки потребують вашої любові також, як вам потрібна була батьківська любов в дитинстві. Живіть своїм життям, але не забувайте про тих, хто вам її дав.