Як навчитися гарно малювати на нігтях.

Нейл-арт набув поширення не так давно, але вже набув великої популярності. Завдяки розписам і малюнках звичайний манікюр перетворюється в унікальний витвір мистецтва.
Вам знадобиться
  • - пензлики різної товщини;
  • - тупа голка;
  • - трафарети;
  • - прикраси;
  • - наклейки;
  • - пінцет для наклейок.
Інструкція
1
Нейл-арт - молоде мистецтво, але все ж мистецтво, тому воно вимагає певних навичок. З досвідом навички переростають в уміння, здатність інтуїтивно відчувати, який малюнок буде до місця в конкретному випадку. Однак дизайн нігтів - це необов'язково святковий манікюр. Його можна робити хоч кожен день, особливо актуальними в цьому випадку стають готові картинки-наклейки, якими може скористатися навіть новачок.
2
Якщо все-таки хочеться ексклюзиву, доведеться вчитися малювати. Нанесення малюнка на нігті - це живопис, тому, як і в будь-якому художній творчості, тут є свої закони. Найголовніший закон - правила поєднання кольорів. Не всі кольори поєднуються один з одним, відверте невідповідність виглядає непривабливо і вульгарно.
3
Зазвичай вважається, що чистих кольорів сім, як у веселці: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий. У нейл-арте їх вісім - додається пурпурний колір, які замикає «веселку» в коло, оскільки є проміжним між червоним і фіолетовим.
4
Існує також поняття основних кольорів. Ці кольори: жовтий, синій, зелений і червоний. Всі інші виходять шляхом їх змішування і додавання до них чорного і білого, тобто так званих «некольорових» або ахроматичних кольорів.
5
Колір лаку для загального фону вибирайте в залежності від форми нігтів і відтінку шкіри. Людям зі світлою шкірою підійдуть блакитні кольори, а жовтуватому відтінку шкіри підійдуть теплі тони, наприклад, класичний червоний або рожевий. Для нігтів з нерівною поверхнею не використовуйте лак з перламутром, для коротких нігтів вибирайте світлі теплі тони.
6
Найкращі комбінації кольорів: коричневий - золотистий - оливковий, бежевий - кремовий - коричневий, синій - білий - червоний, чорний - білий плюс будь яскравий відтінок (оранжевий, синій). Чи не поєднуйте різні відтінки одного кольору, наприклад, червоно-малиновий і червоно-оранжевий. Також погано поєднуються бордовий і жовтий і т.д. В цілому можна покластися на власний смак, адже невідповідність кольорів відразу впадає в очі. Тому експериментувати краще вдома.
7
Для виконання малюнка на нігтях необхідні додаткові інструменти: пензлика різної товщини, плоска пензлик для грунтовки нігтя, тупа голка, трафарети, прикраси, наклейки, пінцет для наклейок.
8
Розпис по нігтю вимагає вправності і граничної уваги. Найпростіший вид малюнка - двоколірні розводи. Спочатку нанесіть лак-основу, потім відразу, поки він не висох, кілька крапельок іншого кольору. За допомогою голки з'єднайте краплі між собою. Свіжі лаки з'єднаються в химерні візерунки. Коли вони висохнуть, нанесіть закріплювач.
9
Інший спосіб для новачків - трафарети. У продажу є різні картинки, які не вимагають великої праці. Нанесіть лак-основу, почекайте до повного висихання. Накладіть на ніготь трафарет відповідного розміру (зазвичай вони продаються в наборі по довжині кожного нігтя) щільно, але не тисніть. Нанесіть другий лак, зачекайте хвилину. Якщо прибрати трафарет відразу, другий лак може розпливатися по нігтя. Через 15-20 хвилин нанесіть закріплювач.
10
Наклейки наносите на нігті за допомогою пінцета, попередньо швидко зануривши їх у воду. Допомагати при цьому пальцями не рекомендується, оскільки вологі наклейки легко рвуться, а частина малюнка може залишитися на шкірі. Може допомогти суха пензлик або голка.
Корисна порада
Для малювання на нігтях продаються спеціальні фарби для нейл-арту, які наносяться тонким пензликом. Процедуру завжди завершує закріплювач.